Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

  • 5099206057661
  • Dostępny
  • Nowy
  • Oryginalne
  • Czarny
sama gałka (PC/PS4/Xone) G29/G920

268,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

sama gałka (PC/PS4/Xone) G29/G920

Poczuj się jak na prawdziwym wyścigu

Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter został zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, aby uzyskać bardziej realistyczne doznania.

Bezpieczne mocowanie

Wytrzymałe wbudowane zaciski i połączenia śrubowe umożliwiają bezpieczne przymocowanie modułu przekładni biegów Driving Force Shifter do stołu lub fotela wyścigowego, aby zminimalizować przesunięcia lub kołysanie się podczas wykonywania agresywnych manewrów.Doskonała konstrukcja

Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter z drążkiem z solidnej stali został stworzony pod kątem precyzyjnego ścigania się i długowiecznej niezawodności. Gałka i kaptur są pokryte ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, sprawiając wrażenie wyścigowej przekładni biegów o dużej wydajności. Zapewnia to wygodniejsze użycie przez długi czas.

6 przełożeń i bieg wsteczny

Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.