Pad Xbox ONE + Play & Charge KIT- PW BOX

  • 2022356045465
  • Dostępny
  • Powystawowy
  • Oryginalne
  • Czarny
Bezprzewodowy + akumulator

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-04

,

Świetny kontroler, niezaprzeczalnie najlepszy w tym przedziale cenowym, w 100% kompatybilny z Windowsem 10(no i XBOXem oczywiście). No i w tym zestawie nie trzeba wymieniać baterii

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Pad Xbox ONE + Play & Charge KIT- PW BOX

Pad Xbox ONE + Play & Charge KIT- PW BOX

Bezprzewodowy + akumulator

Usprawnione drążki i nowy pad kierunkowy gwarantują większą precyzję, a do tego nie musisz przerywać gry – zestaw Play & Charge ładuje kontroler w trakcie gry lub po niej, nawet kiedy konsola jest w stanie uśpienia.


Akcja jakiej jeszcze nie było

Z kontrolerem bezprzewodowym Xbox One Wireless Controller. W nowych przyciskach spustowych można regulować wibracje opuszkiem palca – każde zderzenie i szarpnięcie poczujesz na własnej skórze.

Usprawnione przyciski kursora i nowy pad kierunkowy gwarantują większą precyzję, a cały kontroler jest bardziej ergonomiczny. Ponad 40 wprowadzonych innowacji sprawia, że to najlepszy kontroler Xbox do tej pory.


Bardziej wciągająca rozgrywka

Dzięki przyciskom spustowym możesz poczuć wszystko na własnej skórze. Funkcje wibracji w przyciskach gwarantują dużą dokładność w posługiwaniu się bronią, wywoływaniu wstrząsów i zderzeń, ponieważ reagują nawet na dotyk opuszkiem palca – realizm gry jest teraz na najwyższym poziomie.

Nowy port rozszerzeń z szybkim przesyłaniem danych zapewnia czystszy dźwięk podczas rozmów głosowych przy użyciu kompatybilnego zestawu słuchawkowego.


Większa precyzja

Zaprojektowany od nowa pad kierunkowy reaguje na ruchy kierunkowe i przesuwanie.

Udoskonalony przycisk kursora jest bardziej ergonomiczny i umożliwia większą precyzję. Spusty i przyciski przednie są łatwo dostępne i można szybko ich użyć.

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox One zawiera ponad 40 ulepszeń w stosunku do wielokrotnie nagradzanego kontrolera do konsoli Xbox 360. AK.XONE(3)