Angry Birds Star Wars Xbox360

  • 5030917132230
  • Towar w drodze
  • 3
  • Zręcznościowa
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • Xbox 360
  • single player

50,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-06

Polecam kupić!

Super gra dla całej rodziny, zwłaszcza na długie zimowe wieczory!

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Angry Birds Star Wars Xbox360

Angry Birds Star Wars Xbox360


Angry Birds Star Wars to piąta odsłona jednej z najpopularniejszych gier logiczno-zręcznościowych świata. Tym razem, w znanej produkcji Rovio Mobile, Wściekłe Ptaki walczą ze świnkami w uniwersum Gwiezdnych Wojen. 
Angry Birds Star Wars to kolejna produkcja fińskiego studia Rovio. Deweloper odpowiedzialny jest za wcześniejsze odsłony serii Angry Birds, a także gryAmazing Alex czy Bad Piggies. Tytuł stanowi miks rozgrywki zręcznościowej znanej z Wściekłych Ptaków z postaciami i uniwersum Gwiezdnych Wojen. 
Historia ponownie opowiada o walce kolorowych ptaków ze złymi prosiakami, które naraziły się latającej gawiedzi, kradnąc jej jajka. Akcja rozgrywa się w uwielbianym przez miliony osób świecie Star Wars. 
Zasady rozgrywki pozostały praktycznie niezmienione. Gameplay opiera się na modelu fizycznym zaczerpniętym z poprzedniej części tej serii, czyli Angry Birds Space. Jednak w odróżnieniu od niej, akcja nie rozgrywa się wyłącznie w kosmosie, ale także na różnych obiektach, charakteryzujących się odmiennymi warunkami - przykładowo, Hoth to skuta lodem planeta, z kolei Tatooine jest jednym, wielkim, pustynnym terenem. Na każdej z nich trzeba wykorzystywać odmienne typy ptaków, by osiągnąć sukces i uzyskać jak najwyższy wynik. 
Gracz musi strzelić ptakiem w taki sposób, by ten spowodował jak największe spustoszenie w szeregach wroga. Latające „pociski” różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także właściwościami. Jedne doskonale sprawdzają się do niszczenia zamrożonej cieczy, inne składają w locie wybuchowe jaja, a kolejne potrafią znacznie przyśpieszyć swój lot, wbijając się z ogromną siłą w bazę wroga.