Sniper Ghost Warrior PS3

 • 5907813593666
 • Ostatnie sztuki
 • 16
 • Akcja/Strzelanka
 • Tak
 • TAK
 • Polska
 • Nowa w folii
 • PS3
 • single player/multiplayer
 • Internet

50,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

Na grze się nie zawiodłem, bardzo mi się podoba oprawa dźwiękowa, grafika też jest super, w ogóle to fajny klimat tropików. Multi jeszcze nie odpalałem, ale słyszałem że nie gra za dużo osób i ciężko będzie wszystkie trofea zdobyć. Mam nadzieję, że druga część na nowym silniku równie pozytywnie mnie zaskoczy.

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Sniper Ghost Warrior PS3

Sniper Ghost Warrior PS3

Edycja specjalna zawera DLC "ONE SHOT-ONE KILL"

- Dodatkowe misje dla jednego gracza
- Dodatkowe karabiny sajperskie, wysokiej mocy L96 i super dalekiego zasięgu Cheytac Intervention M200
- Dodatkowe mapy multiplayer
- Nowe ekskluzywne tryby multiplayer oraz capture the flag

Sniper: Ghost Warrior to taktyczna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w bój przeciwko reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Demokratyczny rząd państwa Isla Trueno upada. Kontrolę przejmuje rosnąca w siłę, agresywnie nastawiona junta (władza wojskowa), w związku z czym sytuacja robi się niebezpieczna. Zauważają to władze państwowe krajów Zachodu, które decydują się na wysłanie w miejsce konfliktu specjalnego oddziału żołnierzy, mającego pomóc rebeliantom w przywróceniu do władzy członków obalonego rządu.

Gracz uczestniczy w szeregu misji skonstruowanych tak, aby zaprezentować wszystkie możliwości głównego bohatera. W wielu przypadkach rozgrywka polega na wspieraniu ogniowym atakujących z bliska rebeliantów. Ponadto w grze bierzemy udział w zadaniach typu stealth, infiltrujemy szeregi wroga, a także uczestniczymy w misjach polegających na prowadzeniu otwartej walki.

Niezwykle istotnym jest fakt, że sposób dotarcia do wyznaczonego celu, a także realizacji poszczególnych zadań składających się na daną misję zależy w pełni od wyborów gracza – dzieło City Interactive jest pod tym względem produkcją w pełni nieliniową. Po części warunkują to projekty poziomów, których akcja bardzo często ma miejsce na sporym obszarze Isla Trueno.

Twórcy duży nacisk położyli na jak najlepsze odwzorowanie warunków „pracy” snajpera. Biorąc udział w walkach gracz musi zwracać baczną uwagę m.in. na siłę i kierunek wiatru, a także ukształtowanie terenu i grawitację.

Sniper: Ghost Warrior w wersji na PlayStation 3 został odpowiednio rozbudowany względem oryginałów wydanych w czerwcu 2010 roku na PC i Xboksa 360. Grę wzbogacono o ekskluzywne, dotychczas nigdzie niedostępne misje dla pojedynczego gracza oraz ulepszoną rozgrywkę i oprawę graficzną. Wspomniane zadania można rozegrać w trybie Hard Core, oferującym wyższy poziom trudności.

Zmiany wdrożono również do opcji wieloosobowej. Gracze mogą zatem przetestować dodatkowe mapy oraz możliwość rozgrywania potyczek w trybie Capture the Flag. Oprócz tego bohater otrzymał do dyspozycji dwie nowe snajperki: L96 i M200 Intervention. Ponadto gra została zaktualizowana i spatchowana wszystkimi łatkami wydanymi do momentu jej premiery.