Your shape fitness evolved 2012 Xbox360

  • 3307215726501
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Sport
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • Xbox 360
  • single player/multiplayer

72,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-06

Świetna

Uwielbiam ten produkt. To jakby mieć własne centrum fitness w domu z osobistymi trenerami dla każdej dziedziny - wiadomo, nie dorówna doświadczeniu z prawdziwymi specjalistami, ale dla ludzi którzy z różnych powodów nie lubią ćwiczyć w miejscach publicznych, to rozwiązanie jest genialne.
Punktowane gierki przy ćwiczeniach i zapisywanie postępu oraz widok ilości spalonych kalorii - motywuje. Układy taneczne zachęcają do nauki - są proste do naśladowania. Czytnik idealnie oddaje naszą sylwetkę.

Jak najbardziej polecam nie tylko Paniom ;)

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Your shape fitness evolved 2012 Xbox360

Your shape fitness evolved 2012 Xbox360

Profesjonalny fitness we własnym domu to właśnie cały Your Shape: Fitness Evolved.

Na samym początku musisz wybrać rodzaj treningu. Jest możliwość wyboru własnego trenera fitness, który poprowadzi cię przez cały proces wybranej opcji sportowej. Istnieje także tryb, w którym sam ustalasz to, co chcesz osiągnąć - dla przykładu schudnięcie o jeden kilogram w przeciągu dwóch tygodni. Oprócz samych technik polegających typowo na terminarzu zrzucania zbędnych kilosów, a także poprawieniu kondycji i ogólnego samopoczucia, dostępne są również zajęcia z sztuk walki (boks) plus jogi. Program posiada także wbudowane mini-gry, polegające między innymi na balansowaniu ciałem oraz zabawach tanecznych. Pozwala to na wprowadzenie multiplayera.

Najnowszym rozwiązaniem jest zastosowanie w produkcji systemu Player Projection. Przy pomocy kamery skanuje on budowę ciała człowieka, a tak zarejestrowany obraz przenosi do świata wirtualnego. W ten sposób produkt wie, jakie masz predyspozycje, wymiary, a także jakie robisz postępy w ćwiczeniach. W przypadku, kiedy wykonywana przez ciebie figura zostanie wykonana niedokładnie, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany. Pozycja posiada więc swoją własną inteligencję. Twój wygląd jest cyklicznie skanowany. Jeśli wybrałeś program dwutygodniowego chudnięcia, a przez ten czas przytyłeś tyle, że ważysz więcej niż przed ostatnim skanem - gra się do tego dostosowuje, wprowadzając zmiany.

Oprócz opcji wieloosobowej, YS:FE łączy się z siecią internetową po to, aby przesłać wyniki do portalu w internecie, gdzie gromadzone są tego typu dane. Dzięki temu możesz zyskać wiele - cenne rady prawdziwych instruktorów zdrowotnych, a także dyskutować na różne tematy z innymi użytkownikami tytułu. Wymaga to konta Gold w usłudze Xbox Live.