DmC Devil May CRY Definitive Edition PS4

  • 5055060930670
  • Ostatnie sztuki
  • 16
  • Akcja
  • Tak
  • TAK
  • Nowa w folii
  • PS4
  • single player
  • TAK

72,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

DmC Devil May CRY Definitive Edition PS4

DmC Devil May CRY Definitive Edition PS4

DmC: Devil May Cry - Definitive Edition to ulepszona wersja gry DmC Devil May Cry na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

DMC: Devil May Cry to kolejna odsłona znanej już z czasów Playstation 2 serii slasherów, w której wcielamy się w postać Dantego i mordujemy zastępy wrogów w imię dobra. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Ninja Theory, znane z takich projektów, jak Heavenly Sword i Enslaved.

Fabuła DMC: Devil May Cry ponownie opowiada o losach Dante, z tą różnicą, że tym razem opowieść jest prequelem serii Devil May Cry. Wcielamy się w młodego bohatera, który nie posiada jeszcze bujnych, białych włosów i rozbudowanej muskulatury. Jest chudym, czarnowłosym młodzieńcem. Protagonistę poznajemy w momencie kiedy próbuje zacząć normalnie funkcjonować po sporym kacu, nagle zostaje zaatakowany przez jednego z demonów i zaczyna pojmować, że znajduje się w mieście Limbo (Czyściec). Mieścina wydaje się być całkiem spokojna, niemniej jednak w miarę upływu czasu zaczyna przechodzić transformację, a w rezultacie w każdym zakamarku zaczynają się pojawiać demony oraz inne monstra, pragnące jedynie krwi. W tym nieprzyjaznym świecie Dante poznaje dziewczynę o imieniu Kat, znającą szefa tutejszej rebelii - Vergila. Ten ma nadzieję, że Dante dołączy do niego i stanie do walki z wrogiem.

System potyczek w DMC: Devil May Cry stanowi oczywiście postęp w stosunku do poprzedników, niemniej jednak jego zasadnicze założenia pozostały niezmienione. Nadal mamy do czynienia z szybkimi i dynamicznymi pojedynkami, w których korzystamy nie tylko z własnych mięśni, ale również ostrzy oraz broni palnej. Producent przygotował wiele zróżnicowanych kombosów oraz rozbudowanych sekwencji uderzeń, z pomocą których siejemy spustoszenie na wirtualnych arenach.

Akcję w DMC: Devil May Cry obserwujemy zza pleców naszego protegowanego. Świat pełen jest zróżnicowanych, często wręcz nierealnie wyglądających lokacji. Okazyjnie, prócz walki, zajmiemy się też jakąś drobną zagadką logiczną, dzięki której otworzymy sobie drogę postępu. Tytuł oferuje tylko rozgrywkę dla jednego gracza.

DMC: Devil May Cry działa na silniku graficznym Unreal Engine 3, a w związku z tym oprawa audio-wizualna stoi na najwyższym poziomie.