Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

  • 887961328776
  • Dostępny
  • 3+
  • Nowy
  • Barbie

209,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

Podróżuj po Krainie Tęczy dzięki temu kolorowemu zestawowi Barbie® Tęczowej karocy i lalki.

Tą dwuosobową karocą (inne lalki sprzedawane oddzielnie) dojedziesz wprost do świata wyobraźni. Baw się na dwa sposoby: złóż kopułę i podróżuj z wiatrem we włosach lub rozłóż, gdy na dworze zrobi się trochę chłodniej. Tęczowe kolory, kręcące się koła i piękne detale robią bajeczne wrażenie. Zdobione niebieskimi koralami wodze połączone z wysadzaną klejnotami uprzężą jednorożca pozwolą na jazdę w prawdziwie królewskim stylu.

Przepiękny biały jednorożec to wspaniały towarzysz podróży. Ma fantastyczną różową grzywę, błyszczący złoty róg, fioletowe kopyta i jasnożółty ogon. Zachwyci Cię też ubiór tęczowej księżniczki Barbie® obejmujący kolorowy cieniowany gorset zdobiony tęczowymi koralikami, zdejmowalną spódniczkę z tęczowo-gwiezdnym nadrukiem, piękne różowe buciki i zachwycającą różową tiarę. Kolejnym modnym szczegółem jest jaskrawe, różowe pasemko w jej włosach.

Przygotuj jednorożca, wskocz do karocy i ruszaj do baśniowej krainy. Szukaj przygód, odwiedzaj nowe królestwa i twórz własne historie, bo z Barbie® możesz być, kim chcesz!

Zestaw zawiera lalkę Barbie® w ubrankach i z dodatkami, kolorową karocę na kręcących się kółkach i jednorożca z uprzężą i wodzami. Lalka nie stoi samodzielnie.