Mini Klawiatura Bezprzewodowa TV

  • 5900000027098
  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • Biały
  • 10 metrów
AK198A

69,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Mini Klawiatura Bezprzewodowa TV

Mini Klawiatura Bezprzewodowa TV

AK198A
Mini klawiatura bezprzewodowa multimedialna z 92 klawiszami i touchpadem. Przydatna w wielu sytuacjach. Na przykład wtedy, gdy korzystamy z rzutnika i nie jesteśmy bezpośrednio przy komputerze. Mini klawiatura pozwoli nam swobodnie kontrolować komputer lub telewizor ze znacznej odległości.

Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości. Może być szeroko stosowana na multimedialnych wykładach, prezentacjach, do kina domowego rozrywki itp, konsolach playstation, komputerów HTPC itp. Poza standardowymi przyciskami posiada 18 klawiszy dodatkowych, które zapewniają swobodne poruszanie się po internecie i sterowanie dźwiękiem. Wbudowany Touchpad pozwala także na intuicyjne przewijanie w pionie i w poziomie. Nawigacja w menu staje się dziecinnie prosta! Klawiatura wyposażona jest w wymienny akumulator więc nie trzeba martwić się o kupowanie baterii.

Nadajnik USB można schować w klawiaturze - nigdy się nie zgubi. Doskonała kontrola PC i Smart Phonów - Można jej używać do wysyłania wiadomości e-mail, czatowania i grania. Kombatybilna z Windows 2000/Windows XP/Windows Vista ,Windows CE/Mobile, Windows 7/Linux(Debian-3.1,Redhat-9.0 Ubuntu-8.10 Fedora-7.0)/ Android. Współpracuje również z PS3, iPad, iPhone. Klawiatura waży 110 gramów i wygodnie można ją obsługiwać dłońmi.

Kolor: biało-czarny
Wymiary: 146,8 × 97,5 × 19 mm
Pełna klawiatura: QWERTY, 92 klawiszy + touchpad
Funkcje multimedialne: Tak
Zasilanie: akumulator Li-on
Wskaźnik niskiego stanu baterii: Tak
Ładowanie: Przez port USB
Łączność: Bezprzewodowa 2,4Ghz
Zasięg: 10 metrów
Czas czuwania: 500 - 700 godzin
Automatyczna funkcja oszczędności baterii (sleep): Tak