Kamera EYETOY Blister PS2/PS3 3

  • 711719481256
  • Towar w drodze
  • Nowy
  • PS3

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Kamera EYETOY Blister PS2/PS3 3

Kamera EYETOY Blister PS2/PS3 3

PlayStation Move Motion

PlayStation Eye to innowacyjna kamera nowej generacji zaprojektowana, by w pełni wykorzystać PS3.

Podłącz ją do systemu PlayStation 3 przy pomocy jednego ze złącz USB, aby uzyskać wysokiej jakości obraz i dźwięk, dzięki którym każda rozmowa stanie się godnym zapamiętania wydarzeniem.

Zaloguj się do PlayStation Network i przejdź do sekcji Friends menu Home PS3, aby na żywo prowadzić wideorozmowę z do czworga przyjaciół jednocześnie lub zaprosić wszystkich na noc z SingStar.

Przy pomocy PlayStation Eye możesz nagrywać swoje występy i pokazać je światu w My SingStar Online - również dostępnym do oglądania codziennie przez cały dzień pod adresem www.singstargame.com.

playstation_4_ps3_controller_move

linia.jpg

Większa precyzja

Uwolnij swą kreatywność i pobierz darmowe oprogramowanie EyeCreate z PlayStation Store: nakręć własny film i edytuj go - możesz nawet dodać muzykę.

Zapoznaj się z ofertą dostępnych w PlayStation Store tytułów przeznaczonych specjalnie dla PlayStation Eye. Podejmij wyzwanie Trials of Topoq, zostań pasterzem Blurbów w Operation Creature Feature albo zrelaksuj się przy spokojnych pokazach świetlnych w Mesmerize.

To dopiero początek. W miarę, jak PlayStation 3 się rozwija, oczekuj kolejnych tytułów z rozszerzoną obsługą PlayStation Eye.

Wielokierunkowy mikrofon z doskonałym śledzeniem źródła głosu. Redukcja szumów tła pozwalająca na łatwiejsze rozpoznawanie mowy. Szybsza częstotliwość klatek zwiększająca jakość obrazu. Zwiększający uniwersalność obiektyw z funkcją zoom.

playstation_4_ps3_controller_move

linia.jpg

Specyfikacja:

Pole widzenia: 56 - 75 stopni
4-kanałowe audio: 16 bitów/kanał, 48kHz, SNR 90db
Rozdzielczość
  • 640 x 480 przy 60 fps
  • 320 x 240 przy 120 fps
Nieskompresowane video Tak