Silent Hill Downpour PS3

  • 4012927053744
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • TAK
  • Nowa w folii
  • PS3
  • single player

97,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-06

Polecam grę

Bardzo dobra gra, ladna grafika (momentami moze wydawac sie jakby sie zalamywala ale to nic), bardzo dobry klimat. Nie jest juz tak straszna jak pierwsze czesci Silent Hilla. Widac, ze ta gra sporo sie zmienila. Nie wywiera juz takiego strachu jak kiedys, ale za to jest niesamowicie ciekawa! Niektore elementy gameplay'u przypominaja mi SH Shattered Memories, widac ze poniekad wzorowano sie na tej grze. Serdecznie polecam!

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Silent Hill Downpour PS3

Silent Hill Downpour PS3


Silent Hill: Downpour to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier z gatunku survival horror. Po kilku słabszych częściach Konami zdecydowało się powierzyć prace nad projektem czeskiemu studiu Vatra Games, którego zadaniem było przywrócenie marce dawnego blasku.

Fabuła przybliża nam losy niejakiego Murphy’ego Pendletona, który wskutek wypadku policyjnego konwoju wydostaje się na wolność. Traf chce, że miejscem, w którym naszemu bohaterowi przychodzi się schronić jest owiane ponurą sławą miasteczko Silent Hill. Już niebawem Murphy będzie miał okazję przekonać się, że potwory rodem z najgorszych koszmarów wciąż są tam obecne.

Prócz przerażających istot nie z tego świata miasteczko kryje również szereg intryg i zagadek, które próbujemy rozwikłać w toku rozgrywki. Część zadań wpleciona jest w główny wątek fabularny, inne – mające potęgować niepokój i atmosferę niepewności – składają się na misje poboczne. Przemierzając mroczne lokacje Silent Hill regularnie zmuszeni jesteśmy wspomagać się latarką. Jako Pendleton częstokroć stajemy też oko w oko z przeciwnikami o znacznie potężniejszych sylwetkach. Możemy bronić się przed nimi tym, co wpadnie nam akurat pod rękę – krzesłami, butelkami itp., ewentualnie zrezygnować z bezpośredniego starcia i spróbować ucieczki.

Silent Hill: Downpour pomimo wprowadzenia do rozgrywki pewnych innowacji, odwołuje się do najwcześniejszych odsłon serii. Kojarzonego z serią Akirę Yamaokę, na stanowisku kompozytora muzyki zmienił Daniel Licht, znany m.in. ze stworzenia soundtracka do amerykańskiego serialuDexter.