MAX PAYNE 3 Xbox360

  • 5026555256193
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • TAK
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • Xbox 360
  • single player/multiplayer

27,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

Rockstar nie robi śmieci tylko porządne gry , ja jeszcze się nie zawiodłem , każda gra rockstar to byl dla mnie świetnie spędzony czas. Max Payne to jeden z gigantów dla mnie , rewelacyjna gra

Dodaj komentarz

Napisz komentarz

MAX PAYNE 3 Xbox360

MAX PAYNE 3 Xbox360


Max Payne 3 to trzecia z kolei okazja na to, się wcielić w rolę twardego detektywna Maxa Payne'a, który po stracie swojej ukochanej rodziny poprzysięga zemstę przestępczemu podziemiu. 

Fabuła rozpoczyna się w momencie gdy Max jest już na zasłużonej emeryturze. Niestety
, mroczna i skorumpowana strona miasta nie pozwala mu na spokojne przesiadywanie w fotelu i zasłużony odpoczynek. Zamiast tego, Payne jest alkoholikiem i to w dodatku bezrobotnym, albowiem został zwolniony ze swojej posadki w policji. Wydaje się, że stracił wszystko, co można stracić, ale mimo to, los się do niego uśmiecha i otrzymuje jeszcze jedną szansę. Opuszcza zatem Nowy York i dociera do San Paulo, gdzie podejmuje się zajęcia ochroniarza. Wszystko idzie całkiem nieźle, ale jak to w życiu Maxa bywa, sprawy zaczynają się komplikować. 

Gra jest znacznie brutalniejsza niż poprzednie dwie części, a główny bohater staje się bardziej 
cyniczny. Mamy do czynienia po prostu z nowym Maxem Payne'm, innym niż wcześniej. Jego życie z pechowego, tutaj przeradza się w tragedię i sięga dna. Gracz staje się świadkiem wydarzeń przyczyniających się do upadku oraz ostatniej szansie na zbawienie. 

Max Payne 3 jest grą akcji, a zatem główny bohater bardzo często sięga po środki perswazji 
ostatecznej, czyt. broń. Posługujemy się zarówno pistoletami, jak i karabinami, strzelbami, a nawet snajperkami. Co ciekawe, niektóre spluwy można trzymać w dwóch dłoniach jednocześnie, np. pistolety. Siejemy wówczas spustoszenie na niespotykaną skalę. Tym bardziej, że produkcja, podobnie jak poprzednicy, oferuje tryb Bullet Time, po którego odpaleniu czas spowalnia, a protagonista może atakować znacznie skuteczniej swoje cele, namierzając ich we wszystkich możliwych kierunkach. 

Max Payne 3 działa na silniku graficznym znanym z GTA IV, a zatem animacja postaci, jak również 
szczegółowość wirtualnego świata stoją na najwyższym poziomie. Rockstar dołożył wszelkich starań aby Max Payne 3 nie był jedynie grą, a interaktywnym thrillerem.