Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

  • 5099206057661
  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • Oryginalne
  • Czarny

218,54 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

Logitech Draving Force Shifte PC/PS4/XO

Poczuj się jak na prawdziwym wyścigu

Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter został zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, aby uzyskać bardziej realistyczne doznania.

Bezpieczne mocowanie

Wytrzymałe wbudowane zaciski i połączenia śrubowe umożliwiają bezpieczne przymocowanie modułu przekładni biegów Driving Force Shifter do stołu lub fotela wyścigowego, aby zminimalizować przesunięcia lub kołysanie się podczas wykonywania agresywnych manewrów.

logitech_driving_force_shifter_g29_3.jpg

linia.jpg

Doskonała konstrukcja

Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter z drążkiem z solidnej stali został stworzony pod kątem precyzyjnego ścigania się i długowiecznej niezawodności. Gałka i kaptur są pokryte ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, sprawiając wrażenie wyścigowej przekładni biegów o dużej wydajności. Zapewnia to wygodniejsze użycie przez długi czas.

6 przełożeń i bieg wsteczny

Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

logitech_driving_force_shifter_g29_2.jpg

linia.jpg

Najważniejsze cechy

* Platforma: PC / PlayStation 4 / Xbox One
* Łączność: Przewodowa
* Interfejs: Złącze dedykowane
* Dodatkowe informacje: Wszechstronny system mocowania
* Kolor: Czarny