Drukarka Canon Pixma TS3150

  • 4549292209287
  • Dostępny
  • Nowy
  • Czarny
  • 12 miesięcy
  • Atramentowa
  • 2.0
  • 60 arkuszy
  • Wi Fi

134,07 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Drukarka Canon Pixma TS3150

Drukarka Canon Pixma TS3150

Canon TS3150

Tanie wszechstronne urządzenie drukująco-skanujące. Może pełnić rolę kolorowej drukarki atramentowej A4, płaskiego skanera A4, albo, łącząc te dwie funkcje, kopiarki kolorowej lub czarno-białej. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi jedynym kabelkiem, który musi biec do Canona TS3150, jest ten zasilający (oczywiście możemy podłączyć drukarkę również przez USB, gdy dysponujemy starszym komputerem). Funkcje bezprzewodowe pozwalają wpiąć Canona TS3150 do domowej sieci bezprzewodowej, tak by był widoczny dla wszystkich urządzeń. Możliwy jest również bezpośredni wydruk ze smartfona lub aparatu cyfrowego.     

Z praktycznym wyświetlaczem

Na obudowie Canon TS3150 oprócz przycisków włączania, obsługi Wi-Fi i skanera znajdziemy praktyczny monochromatyczny wyświetlacz LCD. Sygnalizuje on status połączenia bezprzewodowego, ułatwia wybór rozmiaru papieru, specjalnych funkcji drukarki, a także informuje o liczbie kopii dokumentu, która jeszcze czeka na wydruk.

 

Drukowanie, skanowanie i kopiowanie z urządzeń inteligentnych

Dzięki aplikacji Canon PRINT oraz usługom AirPrint i Mopria bez trudu można drukować z dowolnego miejsca w trybie bezprzewodowym.

Stylowa, trwała konstrukcja

Odporna na zarysowania i ślady po palcach powierzchnia sprawia, że drukarka jest praktyczna i łatwa w utrzymaniu.

Ekonomiczne kasety XL

Bardzo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów używania standardowych kaset.

 

Canon TS3150 jako skaner

Urządzenie wyposażono w prosty płaski skaner dokumentów. Pod pokrywą należy umieścić dokument o rozmiarze maksymalnie A4, a potem uruchomić skanowanie z aplikacji My Image Garden lub wybrać opcję skanowania w innym programie graficznym. W pierwszym przypadku mamy proste podpowiedzi co możemy zrobić z dokumentem (podobnie jak przy wydruku). W drugim przypadku uruchamia się sterownik drukarki (okno Camera Gear). Ma on dwa tryby pracy: prosty i zaawansowany. W tym drugim dobierzemy rozdzielczość pracy skanera.

Wraz z drukarką instalowane jest także narzędzie Canon IJ Scan Utility, które zawiera skróty do podstawowych trybów skanowania, sterownika, a także dokładnej konfiguracji skanera.

Skanowanie nie ogranicza się tylko do wykonania kopii cyfrowej (może to być plik PDF, a po konwersji także JPEG). W przypadku materiałów tekstowych możemy użyć opcji rozpoznawania tekstu (podstawowe narzędzie OCR). Gdy zdecydujemy się na skanowanie większych dokumentów (np. formatu A3) pomocna będzie funkcja zszywania. Dzięki niej skanujemy dokument kawałek po kawałku, a oprogramowanie samo złoży je w jeden finalny obraz. Gdy z kolei skanujemy książkę, pozbędziemy się charakterystycznych zacienień w pobliżu miejsca łączenia kartek. Pokrywa skanera wysuwa się w górę ułatwiając skanowanie okładek grubszych czasopism.

 

 

DANE TECHNICZNE

Technologia druku atramentowa
Podajnik papieru 60 arkuszy
Rozdzielczość w czerni 4800 x 1200 dpi
Rozdzielczość w kolorze 4800 x 1200 dpi
Szybkość druku w czerni 7,7 str/min
Szybkość druku w kolorze 4 str/min
Druk dwustronny ręczny
Obsługiwane formaty nośników;10x15, 13 x 18cm, 20 x 25cm, A4, A5, B5, COM10, DL, legal, letter
Skaner / kopiarka / faks
Rozdzielczość optyczna;1200 x 600 dpi
Wbudowany faks nie
Wejścia/wyjścia;
Złącze USB 2.0
Złącze LPT nie
Złącze Ethernet nie
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi
Czytnik kart pamięci brak
Informacje dodatkowe
Praca w sieci tak
Materiały eksploatacyjne PG545, CL546, PG545XL, CL546XL
Parametry fizyczne
Poziom hałasu;46 dB
Wymiary (szer. x wys.x gł.)435 x 145 x 316 mm
Waga;3,9 kg
Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsług
Gwarancja;12 miesięcy
Typ gwarancj;door to door
Nazwa producenta / importera;Canon Polska Sp. z o.o.