Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition PC

  • 5030917205514
  • Dostępny
  • Akcja
  • Tak
  • TAK
  • Polska
  • Nowa w folii
  • PC
  • single player/multiplayer
  • Legacy Edition

127,56 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition PC

Call Of Duty Infinite Warfare Legacy Edition PC

Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition zawiera:
* grę Call of Duty: Infinite Warfare na płycie
* grę Call of Duty: Modern Warfare Remastered w wersji cyfrowej (kampania + 10 map do trybu multiplayer) do pobrania z internetu (szczegóły pod adresem www.callofduty.com/MWR_FAQ)

Call of Duty: Infinite Warfare to kolejna część popularnej serii strzelanek, tworzona przez studio Infinity Ward.

Akcja gry ma miejsce w odległej przyszłości, wrzucając gracza w sam środek walki, toczącej się w Układzie Słonecznym, poza granicami planety Ziemia. Głównym bohaterem gry jest kapitan Reyes, pilot elitarnych sił specjalnych, dowodzący Retribution, jednym z ostatnich ziemskich okrętów wojennych. Mężczyzna staje przed niełatwym zadaniem poprowadzenia zdziesiątkowanych sił koalicji do walki przeciwko znacznie lepiej zorganizowanemu i bezwzględnemu przeciwnikowi w postaci faszystowskiego Frontu Obrony Kolonii.

Akcja gry toczy się głównie w kosmosie i na rozmaitych planetach. Ludzkość musiała bowiem poszukać nowych źródeł zasobów naturalnych, po tym jak w wyniku rozwoju technologicznego i znacznego przyrostu mieszkańców, Ziemia została ogołocona z surowców, umożliwiających dalsze życie i funkcjonowanie społeczeństwa. W tym celu założono liczne kosmiczne kolonie, mające za zadanie dostarczać na Ziemię rozmaite dobra, niezbędne do dalszego przetrwania. Sytuację tę chcą wykorzystać wyznawcy Frontu, których celem jest przejęcie niezwykle ważnych kolonii, zgarnięcie bogactw i tym samym trzymanie Ziemi w morderczym uścisku.

W trakcie kampanii przychodzi nam walczyć zarówno na powierzchni planet, jak i w kosmosie, również w stanie nieważkości. Nowością jest okręt wojenny Retribution, stanowiący niejako bazę wypadową, na której żyje przeszło 1000 mężczyzn i tyle samo kobiet. Na graczy czeka ponadto szybki i zaawansowany technicznie myśliwiec - Jackal - za sterami stoczy się niejedną walkę.

Call of Duty: Infinite Warfare to także dynamiczny i efektowny tryb multiplayer, oferujący zbliżoną rozgrywkę do poprzednich odsłon serii, ale jednocześnie wnoszący garść ewolucji do rozgrywki. W grze nie zabrakło lubianego przez graczy trybu Zombie, wzbogaconego o nową zawartość.