Obiektyw do Telefonu Czarny

  • 5901619840146
  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • Niebieski
  • 3

21,06 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Obiektyw do Telefonu Czarny

Obiektyw do Telefonu Czarny

Zestaw składający się z trzech obiektywów: Fish Eye, Makro oraz Wide Angel. Pierwszy obiektyw Fish Eye ma na celu poszerzenie obrazu, aż o 58%, dzięki czemu pojawia się niesamowity efekt tzw. rybiego oka.

Kolejny obiektyw - Makro umożliwia nam wykonanie ostrych i wyraźnych zdjęć z odległości od 1 do 3 m względem fotografowanego lub filmowanego obiektywu. Takie zasotowanie dam nam rewelacyjne efekty podczas fotografowaniu lub filmowaniu mniejszych obiektów (owadów, kwiatów etc.).

Ostatni obiektyw - Wide Angel pozwoli nam na poszerzenie obrazu, względem standardowego obiektywu, aż o 0,65 raza. Otrzymamy wtedy szerszy kadr, który jest bardzo ważny przy wykonywaniu zdjęć tzw. selfie.

Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalny klips do mocowania obiektywów. Umożliwia on szybki montaż oraz demontaż zestawu. Klips wyposażony został w specjalny materiał, który po zamocowaniu na telefonie nie rysuje go i zabezpiecza przed wyślizgnięciem się. Urządzenie to pozwala nam zamocować oferowane obiektywy na niemal wszystkich telefonach, smartfonach, tabletach.

Konstrukcja obiektywów zaprojektowana z lekkiego stopu metalu, który jest niesamowicie lekki, ale także bardzo trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo soczewki wykonane ze szkła optycznego i pokryte specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi oraz warstwami jonowymi są starannie wpasowane w szkielet obiektywu. Ponadto w zestawie znajdują się dekielki na obiektywy oraz specjalny pokrowiec, dzięki czemu transport będzie bezpieczny i bezproblemowy.

 

 

 

W pudełku 3 obiektywy: rybie oko, szerokokątny oraz makro
Pasuje do aparatów w telefonach i tabletach
Z uniwersalnym klipsem do mocowania
Obiektyw "rybie oko"
Obiektyw szerokokątny
Obiektyw makro obiektyw makro