Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Razem produkty:
Dostawa:  Darmowa wysyłka!
Razem

Metody dostawy×

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 17.05.2021 14:00
Anarchy Reigns Xbox360-5435
Anarchy Reigns Xbox360-5436
Anarchy Reigns Xbox360-5437
Anarchy Reigns Xbox360-5438
Anarchy Reigns Xbox360-5439
Anarchy Reigns Xbox360-44965
Pokaż wszystkie zdjęcia

Anarchy Reigns Xbox360

  • Ostatnie sztuki
  • Wiek: 16
  • Gatunek: Akcja
  • Przemoc: Tak
  • Wulgarny język: TAK
  • Wersja językowa: Angielska
  • Stan: Nowa w folii
  • Platforma: Xbox 360
  • Tryb gry: single player/multiplayer
  • Tryb Multiplayer: Internet
  • Najbliższa wysyłka już
    poniedziałek, 17.05.2021 14:00

23,57 zł

Cena zawiera podatek VAT

- +

Dodaj do listy życzeń

Anarchy Reigns Xbox360

23,57 zł

G.XBOX(549)


Anarchy Reigns to najnowsza gra od PlatinumGames stawiająca głównie na rozgrywki online.

W grze wybieramy jedną z wielu postaci (od futurystycznego ninja do zmechanizowanego żołnierza), by toczyć ze sobą masowe pojedynki. Za ekwipunek robią nam gołe pięść i broń biała. Dostępne tryby to między innymi standardowy deathmatch czy tag team. Areny na których toczą się walki to post apokaliptyczne scenerie wykonane w mrocznym klimacie. Do dyspozycji dostajemy masę kombosów i dopalaczy dzięki którym będziemy nie lada wyzwaniem dla innych graczy.

Sega przygotowuje dla posiadaczy stacjonarnych konsol mieszankę wybuchową pod względem rozgrywki, premiera nastąpi jeszcze w 2011 roku.

  • Wiek 16
  • Gatunek Akcja
  • Przemoc Tak
  • Wulgarny język TAK
  • Wersja językowa Angielska
  • Stan Nowa w folii
  • Platforma Xbox 360
  • Tryb gry single player/multiplayer
  • Tryb Multiplayer Internet

Polecam

dobra gra przeszedłem w 4 godziny.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Anarchy Reigns Xbox360

Anarchy Reigns Xbox360

Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz informacje o rabatach i nowościach