Pro Evolution Soccer 2014 PS3

 • 4012927056189
 • Ostatnie sztuki
 • 3
 • Sport
 • Angielska
 • Nowa w folii
 • PS3
 • single player/multiplayer
 • Internet
PES 2014, PES 14

34,88 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

ŚREDNIAK:
Na plus:
+Rozgrywka
+Tryby-Uefa Champions League,Liga Europy

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  Pro Evolution Soccer 2014 PS3

  Pro Evolution Soccer 2014 PS3

  PES 2014, PES 14

  Pro Evolution Soccer 2014 to kolejna odsłona symulatora piłkarskiego od japońskiego giganta Konami. Jak co roku produkcja doczekała się kilku zmian i usprawnień.

  Tak jak w przypadku poprzedniczek, autorzy przygotowali kilka trybów zabawy. Od rozegrania pojedynczego meczu, poprzez prowadzenie zespołu w trybie kariery. Ponownie mamy także możliwość pokierowania tylko jednym zawodnikiem i z rezerwowego zrobić prawdziwą gwiazdę. Sam system rozgrywania meczów nie uległ większym zmianom, jednak zachowanie poszczególnych kopaczy już tak. Przede wszystkim znacznie poprawiono wykonywanie zwodów. Jest możliwość operowania środkiem ciężkości zawodnika, dzięki czemu łatwiej zgubimy pilnującego nas przeciwnika.

  Twórcy przygotowali szereg nowych animacji, zarówno biegających piłkarzy jak również ich strojów. W edycji 2014 koszulki animowane są osobno. Pozwoliło to bardziej realistycznie odwzorować realia meczu piłkarskiego.

  Ciekawą opcją wydaje się wprowadzenie systemu taktyki na silniejszych przeciwników. Chodzi o to, że grając słabszą drużyną na dużo silniejszych rywali, obierając odpowiednią taktykę jesteśmy w stanie wygrać z największymi, piłkarskimi potęgami.

  Całość oparta jest na zmodyfikowanym silniku Fox Engine, napędzającym niektóre gry z serii Metal Gear Solid. Pozwoliło to deweloperom na więcej możliwości, bowiem dotychczasowe odsłony korzystały z narzędzi przygotowanych jeszcze na PlayStation 2.

  Naturalnie w grze nie zabrakło kilku licencji. I choć bezpośrednia konkurencja w postaci FIFY ma ich znacznie więcej, PES pozwala na rozegranie meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Copa Libertadores, a także azjatyckiej Ligi Mistrzów - AFC Champions League.

  Prócz trybu dla pojedynczego gracza, pojawił się także multiplayer. Możemy tu zmierzyć się z przyjaciółmi, lub też w drodze do domu za pomocą tabletu lub smartphone'a, wybrać skład i ustalić taktykę, aby po wejściu do mieszkania od razu rozpocząć zabawę na boisku.