Call of Duty Black Ops 2 PS3

 • 5900000003818
 • Dużo
 • 18
 • Strzelanki
 • Tak
 • TAK
 • Angielska
 • Używana - Regenerowana
 • PS3
 • single player/multiplayer
 • Internet
Call of Duty Black Ops II PS3

32,44 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Call of Duty Black Ops 2 PS3

Call of Duty Black Ops 2 PS3

Call of Duty Black Ops II PS3

Call of Duty: Black Ops II to kontynuacja jednej z najpopularniejszych strzelanek, a zarazem kolejna odsłona kultowej serii Call of Duty. Za jej produkcję odpowiada studio Treyarch, autorzy pierwszego Black Ops.

Akcja gry toczy się w roku 2025. Nad światem po raz kolejny wisi widmo wojny. Tym razem o wpływy walczą armie Stanów Zjednoczonych oraz Chin. Obie obrały sobie za cel wydobycie jak największej ilości surowca pozwalającego na produkcję drogiej elektroniki oraz wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Gdzieś w to wszystko wplątuje się niebezpieczny terrorysta Raul Menendez, pragnący zrobić użytek z napiętej sytuacji, do własnych - niezbyt przyjemnych dla ludzkości - celów. Gracz zatem wciela się w skórę Davida Masona aby kolejny raz uratować świat przed zagładą.

W Call of Duty: Black Ops II zmienia się system prowadzenia walki. Produkcja nadal naszpikowana jest szalenie efektownymi wybuchami, wymianą ognia, czy efektywnymi sprintami wśród latających dookoła pocisków, jednak tym razem pojawia się także możliwość decydowania o przebiegu misji, a tym samym znika całkowita liniowość. Dla przykładu mając zadanie obrony ważnej osoby, decydujemy czy idziemy z nim ramię w ramię i w razie czego zasłaniamy własnym ciałem, czy z bezpiecznej odległości eliminujemy wrogów ze snajperki. Spory wpływ na zabawę ma także umiejscowienie akcji w niedalekiej przyszłości. Wiąże się to oczywiście z wynalezieniem nowej technologii i zabawek do wykorzystania. Nawet wspomniana wcześniej snajperka zyska specjalną lunetę, pozwalającą zobaczyć przeciwnika zza przeszkody. Pojawią się również pociski energetyczne oraz wzywanie wsparcia przez specjalnie do tego przystosowany mundur z wbudowanym komputerem.

Tytuł zawiera sporo trybów rozgrywki, nie tylko kampanię singlową. Pierwszy z nich, to debiutujący Strike Force Operations. Pozwala on na wybranie jednego z dostępnych scenariuszy, ale tym samym blokuje pozostałe. Rozwiązanie to zachęca do ponownego uruchomienia kampanii. Kolejny to tradycyjny już tryb zombie. Jak zawsze w kooperacji, stawiamy czoła kolejnym falom nieumarłych. Na koniec jest bardziej tradycyjny multiplayer, trzymający wysoki poziom adrenaliny i dostarczający tony zabawy.

Call of Duty: Black Ops II oparte zostało na leciwym silniku graficznym, a zatem w kwestii oprawy wizualnej nie szokuje. Mimo to prezentuje się całkiem przyjemnie, a co najważniejsze, działa płynnie, nawet na słabszych maszynach.