Batman Arkham Knight PS4

 • 5051895342374
 • Ostatnie sztuki
 • 16
 • Przygoda
 • Tak
 • Angielska
 • Nowa w folii
 • PS4
 • single player/multiplayer

56,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-04-28

Najbardziej mroczny

Najbardziej mroczny Batman z jakim spotkałem się od lat. Jest długa i się tak szybko nie nudzi :D Polecam

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  Batman Arkham Knight PS4

  Batman Arkham Knight PS4

  Tym razem głównym antagonistą jest Strach na Wróble, który powraca aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. 
  Gra ponownie obsadza nas w roli tytułowego Człowieka-Nietoperza, zaś akcja została umiejscowiona w powiększonym Gotham. W tej edycji deweloperzy zaimplementowali możliwość poruszania się pojazdem głównego bohatera - Batmobilem - poszerzając ulice wspomnianej metropolii. Co istotne, mamy do czynienia z typowym sandboxem, a zatem swobodnie jeździmy po ulicach, szukamy zleceń pobocznych i realizujemy zadania stanowiące fragmenty głównego wątku fabularnego. 
  Jeśli chodzi o historię, to Batman ponownie musi stawić czoła zagrożeniu, którym niewątpliwie są czarne charaktery znane z kart komiksów. Pojedynkujemy się ze Strachem na Wróble, Dwiema Twarzami czy też Pingwinem. Ten pierwszy rzuca wyzwanie Batmanowi, organizując ekipę super złoczyńców i zlecając im sianie spustoszenia w Gotham. Batman spróbuje powstrzymać szaleńców i uratować swoje rodzinne miasto. 
  Styl gry znów został oparty o charakterystyczny model walki, który jest największym "ficzerem" gier tworzonych przez Rocksteady. Protagonista potrafi więc wyprowadzać dziesiątki skomplikowanych ciosów, łącząc je w rozbudowane kombosy. Każdy cios oznacza podbijanie mnożnika punktów, a te natomiast reprezentują to, jak dobrze poszło nam w danej potyczce. Prócz bitek, w Batman: Arkham Knight zajmować się będziemy także eksploracją, rozwiązywaniem zagadek detektywistycznych oraz gromadzeniem punktów doświadczenia, które następnie zamienimy na nowe umiejętności, tudzież ekwipunek. Jak bowiem powszechnie wiadomo, siłą Batmana są przeróżne gadżety, ułatwiające nawigację po metropolii oraz obezwładnianie bandytów.