Yoostar 2 PS3

  • 3391891955409
  • Ostatnie sztuki

29,19 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Yoostar 2 PS3

Yoostar 2 PS3

Yoostar 2 to wyprodukowana przez studio Blitz Games gra familijna, w której zadaniem graczy jest odgrywanie scenek z popularnych hollywoodzkich filmów. Ocenia podlega umiejętność wcielenia się w wybraną postać. Tytuł oferuje kilka wariantów rozgrywki, w tym m.in. tryb party, który pozwala na zabawę ze znajomymi. Gra wykorzystuje możliwości kontrolera Kinect.


Yoostar 2 to dość nietypowa produkcja, której ogólne założenia bardzo przypominają You're in the Movies. Tytuł daje nam możliwość występowania w znanych scenach z najsłynniejszych hollywoodzkich produkcji.

Sam system „aktorstwa” w Yoostar 2 oparty został na dość prostych mechanizmach. Za każdym razem nasze „wejście” w odpowiednią scenę sprowadza się do tego samego schematu. Najpierw decydujemy, w którą z dostępnych postaci występujących w określonym fragmencie filmu chcemy się wcielić, po czym ustawimy się przed kamerą w ten sposób, aby „pokryć się" z sylwetką bohatera wyświetlaną na ekranie.

Efekty naszych działań są niejednokrotnie humorystyczne, aczkolwiek w grze zawarty został rozbudowany mechanizm pozwalający na ocenianie postępów. W zależności od tego jak dobrze odegraliśmy przydzieloną rolę i czy wykazaliśmy się przy tym pewną dozą kreatywności możemy otrzymać jedną z kilku rang. W opisywanej grze zawartych zostało około sześćdziesięciu różnych scen z filmów wyprodukowanych przez takie studia jak Paramount, Universal, MGM, Lions Gate czy Warner Bros. Godne odnotowania jest to, że możemy regularnie nabywać nowe sceny udostępniane przez producenta Yoostar 2, wysyłać opracowane przez siebie filmy na Xbox Live oraz umieszczać linki do nich na Facebooku i stronie Yoostar.com.