Watch Dogs 2 Xone

  • 3307215966914
  • Towar w drodze
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • TAK
  • Polska
  • Nowa w folii
  • XBOX ONE
  • single player/multiplayer

85,85 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Watch Dogs 2 Xone

Watch Dogs 2 Xone


Watch_Dogs 2 to kontynuacja gry akcji wydanej w 2014 roku. Za jej stworzenie ponownie odpowiada studio Ubisoft. Premiera gry dla komputerów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4 została zaplanowana na dzień 15 listopada 2016 roku.

Akcja Watch_Dogs 2 przenosi nas do San Francisco przyszłości. Miasto praktycznie całkowicie kontrolowane jest przez system operacyjny CTOS 2.0, zarządzający wszystkim od świateł ulicznych, przez wielkie billboardy, na mostach oraz potężnych maszynach kończąc.

Główny bohater, Marcus Holloway, będący inżynierem oprogramowania, zostaje oskarżony przez korporację Blume - tę, z którą mieliśmy też utarczki w Chicago w pierwszym Watch_Dogs - o to, że włamał się do jej systemu komputerowego. Co istotne, Marcus jest całkowicie niewinny. Przywódca DeadSec - grupy hakerów - postanawia pomóc młodzieńcowi. Wypowiada on wojnę Blume w San Francisco, a gracz znajduje się w samym jej centrum.

Jego zadaniem jest poznanie planów Blume, a następnie, w miarę możliwości, ich pokrzyżowanie. Oczywiście wszystko ponownie kręci się dookoła hackowania. Marcus nosi bowiem ze sobą wszędzie telefon komórkowy, z pomocą którego jest w stanie wpłynąć praktycznie na wszystko, co posiada komputer oraz oprogramowanie.

Dzięki temu otwiera niedostępne miejsca, odpala zdalnie samochody, a także korzysta z kilku ciekawych gadżetów. Jednym z nich jest specjalny dron rozpoznawczy, którym możemy się niepostrzeżenie poruszać ponad głowami przeciwników, dokładnie rozpisując położenie każdego z nich, co znacząco ułatwia późniejsze przekradanie się lub eliminację oponentów (w zależnie od preferowanego stylu gry). Drugi gadżet to niewielkich rozmiarów jeżdżący robot. Dostanie się on w miejsca niedostępne dla gracza, a tam zrobi użytek z wysuwanego ramienia, zaopatrzonego we wtyczkę do interfejsu komputerowego.

Mimo że hakowanie jest bardzo istotnym aspektem gry, równie ważna jest mobilność Marcusa. Dlatego chłopak potrafi się bardzo sprawnie przemieszczać pomiędzy budynkami z wykorzystaniem parkouru. Umie skakać na duże odległości, wspinać się na pionowe ściany oraz błyskawicznie zeskakiwać w dół. Jego umiejętności sprawiają, że poruszanie się po wirtualny San Francisco jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące.

Do tego dochodzi jeszcze prowadzenie rozlicznych samochodów oraz innych pojazdów. Wszystkie one nadają grze charakteru i sprawiają, że poruszanie po sporych rozmiarów otwartej przestrzeni nie jest ciężką pracą, ale czystą przyjemnością.

Watch_Dogs 2 działa na nowoczesnym silniku graficznym, generującym przejrzystą, pełną efektów specjalnych oprawę wizualną. Całość uzupełnia ścieżka dźwiękowa, dopasowana do charakteru głównego bohatera, dialogi oraz efekty specjalne. Grę da się przejść samodzielnie oraz w trybie współpracy, z innym graczem. Można wykonywać zarówno wątki główne, jak i poboczne.