Deus ex Human Revolution Nordic Edition PS3

  • 5021290048164
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • PS3
  • single player/multiplayer

27,32 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Deus ex Human Revolution Nordic Edition PS3

Deus ex Human Revolution Nordic Edition PS3


Edycja Nordic zawiera:
Explosive Mision Pack:
-Tong's Rescue (extra misja)
-Linebacker (wyrzutnik granatów)
-Auutomatic Unlocking Device (extra przedmiot)
-UR-DED (Zdalnie detonowane ładunki wybuchowe)
Tactical Enhancement Pack:
-Huntsman Silverback (dwulufowa strzelba)
-10.000 kredytów
-Longsword Whisperhead (karabin snajperski)

Deus Ex: Human Revolution. Trzecia część słynnej gry akcji z elementami cRPG osadzona w cyberpunkowej wizji przyszłości. Tym razem za jej powstanie nie jest odpowiedzialne studio Ion Storm, lecz Eidos Montreal.

Deus Ex: Bunt ludzkości jest kolejną odsłoną słynnej serii gier action RPG, osadzoną w cyberpunkowej wizji przyszłości. "Trójka" jest prequelem dla poprzednich części, a za jej powstanie nie odpowiada już ekipa Ion Storm, lecz montrealskie studio firmy Eidos. Pomimo tego fabuła gry przygotowana została we współpracy z autorem scenariusza wcześniejszych odsłon - Sheldonem Pacottim. Produkcja otrzymała też wsparcie ze strony Harveya Smitha i Warrena Spectora, czyli twórców pierwowzoru.

Akcja Buntu ludzkości rozpoczyna się w 2027 roku w Detroit. Wcielamy się w rolę Adama Jensena, przeciętnego faceta pełniącego funkcję szefa ochrony w firmie Sarif Industries, prowadzącej badania nad biomechanicznymi ulepszeniami. W przyszłości to właśnie one doprowadzą do powstania znanych z poprzednich odsłon nanowszczepów.

Pewnego dnia życie bohatera całkowicie się zmienia - do głównej siedziby laboratorium wdziera się oddział sił specjalnych i urządza prawdziwą rzeź. W dodatku atak ten umożliwiły plany budynku sporządzone własnoręcznie przez Jensena. Sam Adam zostaje poważnie ranny i zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu mężczyzna odkrywa, że został uratowany dzięki licznym operacjom i biomechanicznym modyfikacjom ciała. Wstęp, do momentu wspomnianej rzezi, jest interaktywny, bierzemy w nim udział i widzimy całą akcję na własne oczy. Po powrocie do zdrowia na Adama czeka skomplikowana intryga do rozwiązania.