Hitman HD Trilogy PS3

  • 5021290050884
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Tak
  • TAK
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • PS3
  • single player
  • TAK

59,27 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Hitman HD Trilogy PS3

Hitman HD Trilogy PS3


Hitman HD Trilogy to zestaw składający się z trzech części serii Hitman. Na płycie znajduje się Hitman 2: Silent Assassin, Contracts oraz Blood Money. Dodatkowo edycja ta zawiera artbooka z niepublikowanymi wcześniej ilustracjami z gry. Wszystkie produkcje zostały podrasowane do panujących dziś standardów.

Hitman: Contracts
Nieustraszony bohater bestsellerowych gier Hitman: Codename 47 i Hitman 2: Silent Assassin powraca w swej najkrwawszej dotąd przygodzie! W Hitman: Kontrakty poznasz przeszłość agenta numer 47 i sam wykonasz szereg najbrutalniejszych zabójstw na zlecenie. Trzecia część niesamowitej serii to jeszcze bardziej napięte sytuacje i niebezpieczne kontrakty do wykonania.

Hitman: Kontrakty dostarczy graczom jeszcze więcej dynamicznej akcji i pełnych suspensu misji. Szerszy arsenał broni i większa różnorodność sposobów wykonania misji oznacza, że sami zdecydujemy, czy lepiej wykonać zadanie strzałem z karabinu snajperskiego, czy zabójczym ciosem noża. Nowy silnik graficzny oznacza jeszcze bardziej dopracowane lokacje i niezwykły realizm rozgrywki.

Charakterystyczne cechy
Powrót numeru 47 - najsłynniejszego zabójcy na zlecenie w dziejach gier komputerowych.
Zupełnie nowa fabuła, oparta na retrospekcjach.
Mroczna atmosfera gry i niepowtarzalne napięcie.
Szeroki arsenał broni do wyboru - od garoty po ciężkie karabiny maszynowe.
Działaj po cichu, atakuj znienacka i wykonaj zlecenia.
Gruntownie odnowiony silnik Glacier oznacza jeszcze większy realizm rozgrywki.
Usprawniony interfejs użytkownika pozwoli na szybkie reagowanie w krytycznych sytuacjach.
Wykonaj misje na całym świecie i zdobądź nowe rodzaje broni oraz wyposażenie.
Zabójcza sztuczna inteligencja przeciwników oznacza, że będziesz musiał działać wyjątkowo ostrożnie.
Muzyka skomponowana przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora - Jespera Kyda - doskonale uzupełnia mroczny świat gry Hitman: Kontrakty.

Hitman 2: Silent Assassin
Jak sama nazwa wskazuje, w grze wcielamy się w tytułowego Hitmana (płatnego zabójce). Po burzliwych wydarzeniach z pierwszej części gry (Hitman: Codename 47), główny bohater przenosi się na Sycylię, gdzie prowadzi spokojne życie ogrodnika miejscowej parafii. Mimo, iż minęło już trochę czasu, to pamięta jeszcze zbrodnie sprzed lat. Pokutując jako ogrodnik, przychodzi czas na spowiedź. Wyjawia wtedy księdzu całą swoją mroczną przeszłość. Jego spokój przerywa porwanie owego księdza, który jako jedyny był jego przyjacielem i dawał mu w życiu odrobinę otuchy.

Po tym zdarzeniu postanawia zabić bossa mafii odpowiedzialnej za porwanie, zarazem uwalniając księdza. Nie jest to łatwe, gdyż boss mieszka w willi, która jest zarazem twierdzą, a oprócz tego ma sporą gwardię ochroniarzy na swoich usługach. Wydawało by się to nie wykonalne, gdyby nie możliwości naszego bohatera. Potrafi on dusić ofiary, używać skomplikowanych broni, zabijać wrogów z ukrycia itd. Jednak, gdy po staraniach nie znajduje księdza w przewidzianym miejscu, postanawia na nowo zająć się likwidowaniem ludzi za pieniądze, nie zapominając jednak o swoim przyjacielu.

W grze mamy do wykonania rozmaite zadania: od zabicia komunistycznych przywódców w ZSRR, aż do likwidowania arabskich bossów organizacji terrorystycznych. Mamy możliwość przechodzenia misji w różny sposób, np podszywając się pod ochroniarza, dostać się do budynku, lub to samo zrobić jako listonosz. Oczywiście najlepszym sposobem jest likwidowanie swoich celów podstępem i tak, aby np ochroniarze nie wiedzieli o jego śmierci, aż do naszej ucieczki z miejsca zbrodni. Takie rozwiązanie daje graczowi dużo satysfakcji z gry, oraz daje powód, aby grę przechodzić kilka razy i cały czas dobrze się bawić.

Hitman: Blood Money
Czy jesteś gotów na zabijanie? Hitman: Blood Money oznacza powrót najbardziej zabójczego mordercy i przedstawia motyw zabijania dla pieniędzy z zupełnie nowej perspektywy. Agent 47 znów wkracza na krwawą ścieżkę i tym razem zbiera opłaty w twardej walucie. To, w jaki sposób wyda pieniądze, wpłynie na jego kolejne zadania i arsenał, jaki będzie miał do dyspozycji. Dzięki nowej wersji doskonałego silnika graficznego firmy IO Interactive - Glacier - Blood Money jest najbardziej brutalną i realistyczną symulacją bezlitosnego zabójcy, jaka kiedykolwiek powstała.

W grze Hitman: Blood Money, agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami, zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę. W pewnym momencie agent 47 traci łączność z ICA. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę...

Cechy: - System ‘Krwawej forsy’ - im ‘czystsza’ akcja, tym więcej pieniędzy otrzymasz za jej wykonanie.
- Przeznacz pieniądze na zatarcie śladów, modyfikację broni, specjalistyczny sprzęt i informacje wywiadowcze.
- Możliwość modyfikacji broni - zmień swoje narzędzia pracy na szereg sposobów - zmniejsz głośność działania, szybkostrzelność albo celność.
- Doskonała fabuła - kto pozbywa się agentów ICA i dlaczego?
- Nowy silnik graficzny - świat zabójcy nigdy nie był tak interaktywny i nie wyglądał tak dobrze!
- Nowe techniki gry - mylenie przeciwników, wypadki, ukrywanie ciał, ludzkie tarcze itp.
- Nowy system kontroli i prowadzenia kamery - agent 47 porusza się niezależnie od perspektywy widoku.
- Nowe animacje - agent 47 może się wspinać, ukrywać, wdrapywać na przedmioty i automatycznie pokonywać niskie przeszkody.
- Poprawiona sztuczna inteligencja - strażnicy podążają za śladami krwi, sprawdzają podejrzanie wyglądające przedmioty i legitymują przechodniów.
- Realistyczne zachowanie wrogich agentów i poprawiona interakcja z nimi.
- Ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez zdobywcę nagrody BAFTA - kompozytora Jespera Kyda.