IHF Handball Challenge 17 PS3

  • 3499550351606
  • Towar w drodze
  • 3
  • Sport
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • PS3
  • single player/multiplayer
  • wspólny ekran
Handball 17 PS3

109,27 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

IHF Handball Challenge 17 PS3

IHF Handball Challenge 17 PS3

Handball 17 PS3

Handball 17 to kolejna odsłona najpopularniejszej na rynku serii gier sportowych poświęconych piłce ręcznej. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszej edycji gry, wydana na platformie PC Windows produkcja jest efektem współpracy firmy Bigben Interactive (wcześniejszego wydawcy serii IHF Handball Challenge) ze studiem EKO Software, znanym także z cyklu survivalowych przygodówek akcji How to Survive.

Pod względem mechaniki, Handball 17 nie odbiega w sposób znaczący od wydanej rok wcześniej poprzedniczki. Twórcy nie zawracali sobie głowy popularnymi we współczesnych grach sportowych aspektami menadżerskimi i pozasportowymi, koncentrując się w głównej mierze na samej rozgrywce, z naciskiem na jej niezwykle istotną wartswę taktyczną. W grze możemy zatem poprowadzić do kolejnych zwycięstw 82 w pełni licencjonowane zespoły, pochodzące z najbardziej prestiżowych europejskich lig piłki ręcznej, tzn. francuskich Lidl Starligue oraz Proligue, niemieckich DKB Handball Bundesliga oraz 2. Handball Bundesliga, a także hiszpańskiej Liga Asobal.

W porównaniu z poprzednią częścią serii, w Handball 17 położono spory nacisk na jeszcze bardziej realistyczne odtworzenie ruchów i typowych manewrów zawodników (np. wkrętki, rzuty z biodra, zwody, kombinacje itd.) oraz sposobu ich przemieszczania się po parkiecie, zgodnego z przyjętymi wcześniej założeniami taktycznymi. To ostatnie stało się zaś możliwe m.in. dzięki wyraźnie ulepszonej, dynamicznej sztucznej inteligencji – kierującej poczynaniami zarówno naszych kolegów z drużyny, jak i reprezentantów ekipy przeciwnej. Sama rozgrywka stała się też nieco bardziej przystępna (zwłaszcza dla początkujących graczy) dzięki kompletnie przeprojektowanemu modelowi sterowania, a także nowym poziomom trudności oraz niezwykle przydatnej pomocy kontekstowej, pozwalającej w łatwy sposób opanować tajniki rozgrywki i w krótkim czasie wypracować swój własny, unikalny styl gry.