Saints Row Double Pack PS3

 • 4020628884321
 • Ostatnie sztuki
 • 18
 • Akcja
 • Tak
 • TAK
 • Angielska
 • Nowa w folii
 • PS3
 • single player/multiplayer
 • Internet

42,93 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Saints Row Double Pack PS3

Saints Row Double Pack PS3

Saints Row IV to kolejna odsłona serii gier sandboxowych, w których pierwsze skrzypce gra zakręcony wątek fabularny, szybkie pościgi, mnóstwo strzelania oraz nietypowe postaci.

Nie inaczej jest tym razem, albowiem głównodowodzący gangu Saints (świętych) zostaje w "czwórce" wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory może siać spustoszenie i zagładę na jeszcze większą skalę, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko szło wedle planu, kiedy nagle ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, a tytułowy gang trafia do dziwnej symulacji. Od tej pory starają się znaleźć sens w tym wszystkim co widzą, jednocześnie ratując świat przed zagładą. Priorytetem jest też wydostanie się z pułapki, do której trafili, rzecz jasna.

Ze względu na to, że akcja Saints Row IV toczy się w mocno pokręconych realiach, protagoniści są w stanie korzystać z równie nietypowych broni. Z ich pomocą siejemy spustoszenie w okolicy, eksterminując napotkanych nieprzyjaciół. Jakby tego było mało, członkowie gangu posiadają też różne super moce. Są znacznie silniejsi, szybsi i skuteczniejsi w niszczeniu wroga. Okazyjnie też skaczą ponad budynkami i zasiadają we wnętrzu jakiejś super bryki. Wszystko po to, by pokazać obcym kto tu rządzi.

Saints Row: The Third to trzecia z kolei część serii strzelanek z widokiem TPP, które podobnie, jak w przypadku GTA, nie prowadzą gracza za rękę, wcześniej zdefiniowanym torem, dają natomiast wolność w podejmowaniu decyzji oraz dużą, otwartą przestrzeń do zwiedzenia.

Po zakończeniu poprzedniej części serii, główni bohaterowie - członkowie gangu Saints - mają miasto Stilwater u swych nóg. Niestety podczas jednej z robót, plan rabunku banku nie idzie jak zakładano, a w rezultacie ekipa trafia ponownie za kratki. W więzieniu dowiadują się sporo ciekawych rzeczy na temat międzynarodowej agencji przestępczej zwanej Syndykatem. Jest ona prowadzona przez Phillipe'a Lorena i ma we władaniu większą część banków, jak również policję Stilwater. Loren uwalnia z więzienia dwóch członków gangu: Johnny Gat oraz Shaundi, następnie proponuje im życie w zamian za 2/3 posiadanego obecnie terytorium. Gat się nie zgadza, co wywołuje strzelaninę.

Jako że ma ona miejsce w samolocie, sytuacja staje się niebywale napięta. Gat w ostatniej chwili wypada przez luk ładowni, otwiera spadochron i spokojnie ląduje. Nie może jednak wrócić do Stilwater, gdyż jest ono we władaniu Syndykatu, Johnny decyduje się zatem na zmianę miejsca działania i przenosi swój biznes do wzorowanego na Chicago, Steelport.