Resident Evil Origins Collection Xone

  • 5055060931226
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • XBOX ONE
  • single player

69,43 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Resident Evil Origins Collection Xone

Resident Evil Origins Collection Xone

Edycja Origins Collection zawiera:
* Grę Resident Evil HD
* Grę Resident Evil Zero HD

Resident Evil HD z 2015 roku to ulepszona wersja kultowej produkcji. Tytuł otrzymał nowe tekstury, rozdzielczość 1080p, tryb wyświetlania obrazu 16:9 (z możliwością przełączenia się na 4:3), usprawnione modele postaci i zmodernizowane udźwiękowienie.

Jednostka S.T.A.R.S. w Raccoon City (Special Tactics And Rescue Service) otrzymuje zgłoszenie o dziwnych wypadkach w pobliżu gór Arklay. Wykolejenie się pociągu, a przy okazji seria brutalnych morderstw, to nie jest coś, z czym służby spotykają się na co dzień. W celu wyjaśnienia sprawy, szefostwo wysyła drużynę Bravo, z którą kontakt się urywa. Na ratunek zostają wysłani najlepsi z najlepszych - Alpha Team. Odnajdują oni szczątki śmigłowca kolegów z drugiego oddziału. Na miejscu zostają zaatakowani przez dziwnie trupio wyglądających ludzi. Przewaga liczebna tych ostatnich zmusza oddział do schronienia się w górskiej posiadłości. W takich sytuacjach zwykło się mówić, jakoby trafiło się wprost z deszczu pod rynnę. Czym jest organizacja Umbrella? W jaki sposób wirus T zamienia ludzi w krwiożercze zombie?

Przed przystąpieniem do rozgrywki gracz wybiera swego protagonistę. Może to być niejaki Chris Redfield, lub Jill Valentine. Bohaterowie różnią się od siebie: Chris jest silniejszy i szybszy od kobiety, jednak ona ma w ekwipunku wytrych, jakim potrafi łamać łatwiejsze zamki. Zależnie od początkowego wyboru, w czasie przygody obu postaciom towarzyszą ich kompani. Jill może liczyć na Barryego Burtona, zaś Chris - na Rebeccę Chambers.

Resident Evil Zero HD pod względem fabularnym stanowi prequel całego cyklu i rozgrywa się na rok przed wydarzeniami ukazanymi w poprzedniczce. Kiedy pierwsze pojawiające się doniesienia alarmują o niezwykłych wydarzeniach, jakie miały miejsce na obrzeżach Raccoon City, miejskie siły specjalne S.T.A.R.S. wysyłają na miejsce zespół Bravo z Rebeccą Chambers na czele.

Na skutek wypadku helikoptera, bohaterka trafia w sam środek prawdziwej apokalipsy i zmuszona jest do walki o przetrwanie, łącząc siły z niejakim Billym Coenem – byłym porucznikiem marynarki, na którym ciąży wyrok śmierci.