Rapala Fishing Frenzy Xbox360 Używana

  • 5900000018188
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Sport
  • Angielska
  • Używana - Regenerowana
  • Xbox 360
  • single player/multiplayer

48,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Rapala Fishing Frenzy Xbox360 Używana

Rapala Fishing Frenzy Xbox360 Używana


Rapala Fishing Frenzy to gra sportowa, podejmująca tematykę wędkarstwa. Opisywany produkt przygotowano w ścisłej współpracy z tytułową fińską firmą Rapala, największym światowym producentem przynęt oraz innych akcesoriów przydatnych w pracy wędkarza.

Nie jest to pierwsza próba zaistnienia tej marki na rynku gier komputerowych. W przeszłości ukazywały się już bowiem między innymi takie tytuły jak Rapala Pro Fishing czy Rapala Tournament Fishing. Opisywany produkt jest dziełem firmy FUN Labs, znanej w głównej mierze za sprawą gier łowieckich z serii Cabela’s (m.in. Dangerous Hunts i Big Game Hunter). Skutki współpracy z firmą Rapala objawiają się w szczególności na przykładzie markowego wyposażenia, które w trakcie właściwej rozgrywki staje się dla gracza w pełni dostępne. Oprócz wspomnianych już wcześniej przynęt wybiera się również same wędki, a także elementy ubioru. Do dyspozycji gracza oddano wiele ciekawych rozlewisk, zlokalizowanych w różnych zakątkach naszego globu.

Jeśli zaś chodzi o sam połów, w grze obecnych jest około 25 wyjątkowo rzadkich i tym samym niełatwych do złowienia gatunków ryb. Zdobytymi okazami można pochwalić się przed znajomymi. Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje zarówno swobodny połów, bez konieczności sprostania odgórnie stawianym celom, jak i branie udziału w turniejach wędkarskich. W tym drugim przypadku zadbano o ponad dwadzieścia różnych imprez sportowych, mających na celu wyłonienie mistrzów wirtualnego połowu. Producent duży nacisk położył na możliwość ustalania poziomu skomplikowania rozgrywki.

Początkujący wędkarze mogą więc skorzystać z uproszczonego modelu sterowania. Z myślą o wyjadaczach gatunku przygotowano z kolei bardziej zaawansowane ustawienia. Wersje przeznaczone na PlayStation 3 oraz Xboxa 360 cechują się lepszą jakością oprawy audiowizualnej, co w szczególności widać na przykładzie dostępnych rozlewisk. Otoczenie przygotowane zostało z dbałością o najmniejsze detale.