Disney Infinity Starter Pack PS3

 • 8717418390587
 • Ostatnie sztuki
 • 7
 • Akcja
 • Tak
 • Angielska
 • Nowa w folii
 • PS3
 • single player/multiplayer
 • Internet

93,66 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

Tego jeszcze nie było :D Wszystkie moje najlepsze postacie w jednej grze

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  Disney Infinity Starter Pack PS3

  Disney Infinity Starter Pack PS3


  Disney Infinity 1.0 Marvel Super Hero to kolejna odsłona hitowego produktu Disneya, który łączy świat gier komputerowych oraz tradycyjnych zabawek.

  Tym razem do zabawy dołączają superbohaterowiez uniwersum Marvela, dzięki którym również starsi gracze będą mogli bawić się w świecie Disney Infinity. Disney Infinity 1.0: Marvel Super Heroes to następca hitowego produktu Disney Infinty, łączący świat gier komputerowych i tradycyjnych zabawek, który zabiera graczy w głąb uniwersum Marvela i pozwala wcielić się w wielu znanych bohaterów, m.in. Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę, Thora, Hulka oraz Hawkeye"a.

  W skład wchodzą: Gra Disney Infinity 1.0 3 figurki postaci - przepiękne figurki przedstawiające ulubionych bohaterów Disneya: kapitana Jacka Sparrowa, Pana Iniemamocnego oraz sympatycznego potwora Sully’ego pozwalają na przeżycie wspólnie z nimi niezapomnianych przygód! Umieść figurki na czytniku i zobacz, jak ożywają w świecie gry! 3 światy - zabierz swoich bohaterów do światów znanych z animacji Disney i Pixar! Każdy Świat podpięty do czytnika odblokowuje w grze planszę, pozwalającą na prze-żywanie kolejnych przygód i odkrywania świata Disney Infinity na nowo. Zestaw startowy oferuje światy znane z filmów „Uniwersytet Potworny”, „Piraci z Karaibów” oraz „Iniemamocni"

  Dyski mocy - dzięki Dyskom Mocy Twoi bohaterowie nabiorą nowych umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w czasie gry. Podepnij Dysk do czytnika i zobacz, jak Twoi bohaterowie radzą sobie ze swoimi nowymi mocami! Czytnik - serce Disney Infinity. Podpinaj do niego swoje Figurki, Dyski Mocy oraz Światy i ciesz się nieograniczonymi możliwościami w grze! Disney Infinity 1.0: Marvel Super Heroes gracze aktywują różnorodne przygody osadzone w wirtualnych światach z popularnych serii Marvela za pomocą interaktywnych figurek. Za scenariusze odpowiada sam Brian Michael Bendis, nagradzany twórca komiksów.

  Aby uratować świat przed zniszczeniem, gracze muszą ukończyć szereg skomplikowanych misji. Gra oferuje możliwość zmierzenia się z rozmaitymi przeciwnikami oraz zróżnicowane łamigłówki. W Disney Infinity 1.0: Marvel Super Heroes gracze znajdą ulepszony Plac Zabaw, który porwie ich przygodami z komiksowymi motywami. Scenariusze można modyfikować, a także przechodzić je wykorzystując dowolną postać ze świata Disney Infinity i rozwinąć ją do 20 poziomu. Tryb Placu Zabaw oferuje setki zróżnicowanych lokacji, przedmiotów oraz postaci z komiksów Marvela.