Forza 5 Goty Xone

 • 885370802566
 • Ostatnie sztuki
 • 3
 • Wyścigi
 • Angielska
 • Nowa w folii
 • XBOX ONE
 • single player/multiplayer
Niemiecka okładka

85,85 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-07-26

Jest moc

Jedne z najlepszych wyścigów w jakie grałem na konsolach

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  Forza 5 Goty Xone

  Forza 5 Goty Xone

  Niemiecka okładka


  orza Motorsport 5 jest kolejną częścią najpopularniejszej serii gier wyścigowych na konsole marki Xbox. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon tej samochodowej sagi, tak i tym razem za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Turn 10.

  „Piątka” po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich wozów ścigających się na malowniczo położonych trasach. Charakter rozgrywki pozostał niezmienny - to nadal produkcja o stricte symulacyjnym modelu jazdy, wymagająca od gracza sporych umiejętności w zakresie kierowania samochodem. Tym razem wśród setek dostępnych modeli po raz pierwszy znajdziemy pojazdy znane z amerykańskiej serii IndyCar oraz dwa bolidy z klasycznej Formuły 1.

  Forza Motorsport 5, podobnie jak konkurencyjne tytuły, również stawia na integrację z trybem multiplayer oraz aspekty społecznościowe - jedną z najważniejszych nowości w tej kwestii są Drivatary. To osadzone w chmurze profile użytkowników, które zdobywają doświadczenie nawet wówczas, gdy gracz nie zasiada za kierownicą wirtualnego samochodu, a jego umiejętności są określane na podstawie wcześniejszych statystyk.

  Twórcy podjęli decyzję o kontynuacji współpracy z twórcami popularnego programu motoryzacyjnego „Top Gear”, dzięki czemu do piątej części serii trafił szereg nowych, fachowych komentarzy Jeremy’ego Clarksona i spółki.

  Forza Motorsport 5 w pełni wykorzystuje możliwości konsoli Xbox One, czego efektem są malownicze i bogate w szczegóły projekty pokonywanych tras, jak również dopracowane modele samochodów.

  Edycja Game Of The Year zawiera: 

  -Standardową rozgrywkę 
  -18 tras "następnej generacji" 
  -Pakiet samochodów Top Gear