Hasbro Family Fun Pack Xone

  • 3307215912775
  • Ostatnie sztuki
  • 12
  • Strategiczne
  • Tak
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • XBOX ONE
  • single player/multiplayer

74,88 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Hasbro Family Fun Pack Xone

Hasbro Family Fun Pack Xone


NAJSŁAWNIEJSZE FAMILIJNE GRY HASBRO W JEDNYM PAKIECIE! Pakiet Hasbro Family Fun zawiera Monopoly, Boggle, Trivial Pursuit i Risk - wszystko w jednym miejscu! Doskonale znane gry, tym razem w jeszcze przyjemniejszej i bardziej interaktywnej wersji na twoją konsolę! Odkryj je wraz z przyjaciółmi, rodziną lub graczami z całego świata. 

Monopoly Plus 

Oto MONOPOLY nowej ery! Zagraj w tę klasyczną grę i patrz, jak plansza ożywa! Trójwymiarowe miasto rozwija się w miarę postępów w rozgrywce. Zmieniaj zasady i dostosowuj je do swojego stylu. 

Używaj Szybkiej Kostki, aby grać szybciej i wybieraj zasady z katalogu 6 najpopularniejszych. Rób zdjęcia kluczowych chwil, aby wzbogacić swoje doświadczenie. Monopoly PLUS to klasyczna gra na nowym poziomie! 

Boggle 

Myślisz, że potrafisz szybko znajdować słowa? Udowodnij to! Rzuć wyzwanie sobie i 3 znajomym w sieci, w tej odświeżonej, ulepszonej wersji gry Boggle. To wciąż ten sam Boggle, który lubisz. Teraz możesz jednak w niego grać w różnych wariantach i zmieniając reguły, aby podkręcić emocje! Szukaj szybciej i działaj szybciej... to całkiem nowa metoda na granie w Boggle! 

TRIVIAL PURSUIT LIVE! 

Nowe spojrzenie na najpopularniejszy quiz na świecie. Wykaż się wiedzą w ekscytującym show rodem z TV. Nowoczesna stylizacja, innowacyjne rodzaje pytań i najciekawsze tematy przygotowane przez światowy autorytet w danej dziedzinie. Gra jest jeszcze zabawniejsza i bardziej przystępna dzięki modyfikowalnym poziomom trudności i unikalnym rundom ratunkowym, które wprowadzają element interakcji, oferując graczom nowe, niezapomniane doświadczenia. Daj się wciągnąć. 

RISK 

Nowoczesna odsłona klasycznej gry o światowej dominacji. RYZYKO wraz z najnowszymi wojskami wkracza w nieodległą przyszłość. Dzięki zastosowaniu zasad z 2010 Ryzyko oferuje fascynujące doświadczenie strategiczne. Prowadź wojny z ultranowoczesnego centrum dowodzenia, używając tradycyjnej mapy przedstawionej w 3D. Rozstawiaj czołgi, samoloty i piechotę. Wszystko to w nowej odsłonie klasycznej strategii! Sieciowa rozgrywka ligowa pozwoli ci rywalizować z graczami z całego świata.