Madden NFL 09 Xbox360 Używana

  • 2022356049197
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Sport
  • Angielska
  • Używana - Regenerowana
  • Xbox 360
  • single player/multiplayer
  • Internet

16,18 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Madden NFL 09 Xbox360 Używana

Madden NFL 09 Xbox360 Używana


Madden NFL 09 to przygotowana na rok 2009 edycja futbolu amerykańskiego, za którą od samych początków stoją panowie z Electronic Arts. Omawiany tytuł jest już dwudziestym z kolei produktem, starającym się być z tej okazji najwierniejszym symulatorem tego sportu.

Pierwszą zmianą, jaką gracze dostrzegą już w pierwszym meczu, jest to, iż zatrudniono nowych komentatorów. Tym razem za mikrofonem można usłyszeć głos pana Toma Hammonda oraz Crisa Collinswortha. EA postanowiło zadbać o bardziej rozbudowanie całej otoczki, jaka towarzyszy meczowi futbolowemu, tworząc z każdego z nich osobliwe widowisko. Teraz naprawdę można poczuć się, jakbyśmy jednocześnie rozgrywali mecz oraz oglądali go ze stadionu lub sprzed telewizora. Kamera potrafi wyłapywać najbardziej smakowite akcje, chwyty i rzuty. Sprawę umila także fakt, jakoby system Madden NFL 09 zapamiętywał owe wspaniałe momenty i raczył nas nimi przed i po kolejnych meczach.

Developer zachwala także fakt dodania na stadiony znacznie większej ilości publiki, ochroniarzy, trenerów, zawodników rezerwowych, etc. Każdy nowy ludzik otrzymał swój zbiór reakcji oraz zachowań, jakie sprawiają, iż jego obecność na meczu nie ogranicza się tylko i wyłącznie do stania w miejscu. Zauważalne są także zmienne warunki pogodowe. Teraz bez problemu może zdarzyć się sytuacja, w której rozpoczyna się mecz w strugach deszczu i kończy w promieniach słońca. Rzecz jasna nasiąknięcie murawy ma wymierny wpływ na rozgrywkę i czyni ją bardziej nieprzewidywalną.

Co się tyczy zaś samej rozgrywki, ta także pozwala teraz na wypróbowanie nowych aspektów. Najważniejszym wydaje się być tak zwany Total Control Animation System. To nic innego, jak sposobność do bieżącego animowania zawodnika i zapobieżenie niefortunnym sytuacjom, kiedy w ferworze sportowej walki mylą się przyciski pada. Teraz z odrobiną szczęścia sytuację można odratować. Co lepsi zawodnicy otrzymali szeroką gamę animacji specjalnych. Wykonanie Lambeau Leap, dunk balla czy naśladowanie Gusa Frerotte'a to teraz chleb powszedni.