Driveclub VR PS4

  • 711719852957
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Wyścigi
  • Angielska
  • Playstation VR
  • single player/multiplayer
  • Internet

54,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Driveclub VR PS4

Driveclub VR PS4


DriveClub to produkcja twórców z Evolution Studios, którzy na swoim koncie mają chociażby gry z serii Motorstorm. Jest to ich pierwszy tytuł na konsolę PlayStation 4.

DriveClub reprezentuje gatunek ścigałek, w których zasiadamy za sterami najpopularniejszych samochodów świata, w tym marek typu Bugatti i Koenigsegg. Akcję cały czas obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, co ma zapewnić większe doznania w czasie jazdy. Nie jest to jednak symulator, a gra zręcznościowa. Nie liczy się perfekcyjne wchodzenie w zakręty, a kontrolowane poślizgi, szybkość i efektowne wymijanie przeciwników.

Projekt stawia na aspekt społecznościowy i pozwala na zakładanie klubów, które walczą ze sobą o jak najlepsze wyniki. Co istotne, będąc w jakimś klubie otrzymujemy dostęp do nowych, wcześniej niedostępnych wyzwań, bonusów oraz profitów. W jednym klubie przebywać może nawet 12 osób. Oprócz tego można rzucać wyzwania znajomym i umawiać się na konkretne godziny dzięki aplikacjom na urządzenia mobilne. Specjalne appki pozwalają rozmawiać z innymi kierowcami, śledzić ich poczynania, a nawet oglądać na żywo wyścigi znajomych.

Oczywiście nie oznacza to, że deweloper zrezygnował z rozgrywek w pojedynkę, nadal można bowiem szarpać samodzielnie, a przygotowane do tego celu opcje rozgrywki, samochody i trasy w zupełności usatysfakcjonują każdego fana wirtualnych wyścigów.

Ze względu na to, że DriveClub opracowane jest dla konsoli PlayStation 4 oferuje pełną detali oprawę wizualną, w której pierwsze skrzypce grają wyjątkowo efektownie przygotowane samochody. Na potrzeby gry deweloper odwzorował dziesiątki najsłynniejszych aut świata, a każde z najdrobniejszymi szczegółami. Co ważne, za sprawą systemu tunningu można zmieniać wygląd maszyn, nadając im charakterystycznej prezencji. Całości dopełniają lokacje, oparte również na prawdziwych miejscach.