Dark Souls II PL XBOX

 • 3391891975087
 • Ostatnie sztuki
 • 16
 • RPG
 • Tak
 • Polska
 • Nowa w folii
 • Xbox 360
 • single player

56,83 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

Wyjadacze poprzednich Soulsów, poczują się jak w domu. najbardziej miażdży charakteryzacja świata. Wszystko jest na swoim miejscu. Walka jest jeszcze lepsza niż w Dark Souls, grafika to rzecz która tu się nie zmieniła. Gra wygląda tak samo jak poprzedniczka z 2011 roku. Ale głównym atutem jest GRYWALNOŚĆ! Gra wciąga jak diabli, nie jestem w stanie się od niej oderwać. Jest to gra genialna, bez konkurencyjna. Z oceną gry wstrzymam się do czasu kiedy ją ukończę. A teraz idę dalej poznawać zakątki tego świata. Do zobaczenia w grze!

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  Dark Souls II PL XBOX

  Dark Souls II PL XBOX


  Dark Souls II  to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry akcji RPG z 2011 roku. Za produkcję odpowiada studio From Software, czyli ten sam zespół, który stworzył część pierwszą. Japoński deweloper działa w branży od lat 80. XX wieku i ma na koncie takie serie jak King’s Field,Armored CoreOtogi, czy Tenchu.

  Gra ponownie przenosi nas do ponurego świata fantasy znanego z pierwowzoru, którego akcja toczyła się w krainie znanej jako Lordran. Tym razem jednak odwiedzamy inne jego rejony i robimy to w skórze nowego bohatera. Historia śmiałka i samego uniwersum została podana w typowy, niechronologiczny i poszatkowany sposób. Poznają ją więc tylko osoby, które wyłapią wszystkie poszlaki ukryte w dialogach, a nawet opisach przedmiotów i ułożą je w całość.

  Druga część Dark Souls jest kontynuacją pomysłów z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc labirynt powiązanych ze sobą lokacji w poszukiwaniu remedium na klątwę, jaka nęka bohatera. Najważniejsze aspekty zabawy to eksploracja, walka oraz rozwój postaci. Każde starcie, nawet ze zwykłym wrogiem, stanowi niemałe wyzwanie i czasami wymaga paru prób. Powtarzanie scen i uczenie się gry jest wpisane w rozgrywkę.

  Wraz z postępami w zabawie nasz bohater nabywa doświadczenia, dzięki czemu staje się coraz potężniejszy. Gracze posiadają pełną swobodę w kształtowaniu jego ścieżki rozwoju i sami mogą dopasować jego statystyki. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku. Standardowo w grze pojawiają się także dziedziny magiczne – piromancja, cuda i inne formy rzucania zaklęć.

  W porównaniu z pierwowzorem znacznemu ulepszeniu i rozbudowaniu uległ tryb wieloosobowy. Teraz system bazuje na strukturze serwerowej, co poprawiło jakość rozgrywki i umożliwiło rozbudowanie jej o parę funkcji. Stałą częścią trybu online jest motyw pisania i odczytywania podpowiedzi zostawianych w świecie gry przez innych graczy. Ważne zmiany zaszły także w kwestii oprawy graficznej- gra korzysta z nowego, znacznie lepszego silnika.