GTA San Andreas Xbox360

 • 5026555264969
 • Towar w drodze
 • 18
 • Akcja
 • Tak
 • TAK
 • Angielska
 • Xbox 360
 • single player
 • TAK

62,44 zł

Dodaj do listy życzeń

Oceń 
2016-10-05

Fajna wersja ale odrzuca mnie lekko ta grafa w niektórych miejscach wygląda to jak plastelina

  Dodaj komentarz

  Napisz komentarz

  GTA San Andreas Xbox360

  GTA San Andreas Xbox360


  Jest rok 1992. Pięć lat wcześniej czarnoskóry gangster Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas, by poszukać dla siebie szansy w Liberty City, mieście wolności i wielkich perspektyw... Niestety, jak to zwykle ze snami bywa, tak i ten się nie spełnił. Carl ostatecznie zaczął zarabiać jako złodziej samochodów, ledwie wiążąc koniec z końcem. 

  Niestety, pech go nie opuszczał. Z telefonu swego brata Sweeta dowiaduje się, że jego matka oraz 10-letni brat Brian zostali zamordowani przez nieznanych sprawców. Carl wraca na pogrzeb... 

  Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo wysoko postawionego oficera policji. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, by oczyścić się z niesłusznie postawionych zarzutów, oraz znaleźć morderców odpowiedzialnych za śmierć najbliższych. Nawet nie przypuszcza, że główny odpowiedzialny za całe zamieszanie znajduje się w jego najbliższym otoczeniu... 

  Grand Theft Auto San Andreas to kolejna wielka gra z legendarnej serii, opowiadająca wielowątkową historię z życia drobnego gangstera, który szczebel po szczeblu, pnie się do góry w przestępczym światku. 

  Na uwagę w grze zasługuje przede wszystkim klimat, jakże odmienny od tego znanego nam z GTA III lub Vice City. W SA czuć wojny gangów, biedę charakterystyczną dla slumsów i gorący piasek pustyń. Całość tworzy niesamowite wrażenie, doprawione dodatkowo świetną muzyką. 

  Na swej drodze spotkamy także wiele postaci, niejednokrotnie znanych nam z poprzednich części serii wszechczasów. Na pierwszy plan z pewnością wybijają się znajomi z Vice City - prawnik Ken Rosenberg i menedżer gwiazd muzycznych Kent Paul to najlepiej zagrane charaktery w historii gier z pod znaku GTA. 

  W Grand Theft Auto: San Andreas do naszej dyspozycji oddano ogromną liczbę pojazdów: od rowerów, przez motory, samochody, helikoptery, na samolotach i czołgach kończąc. Jest nawet JetPack! 

  Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w historii, a z racji ogromnego świata (3 miasta+ tereny podmiejskie, pustynie, wsie...), zapewnia rozrywki nie na dni czy tygodnie, lecz na całe miesiące!