Lego Dimensions 71171 Zestaw Startowy Xbox360

  • 5051895393338
  • Towar w drodze
  • Akcji / Zręcznościowa
  • Angielska
  • Nowy
  • Xbox 360
  • single player

117,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Lego Dimensions 71171 Zestaw Startowy Xbox360

Lego Dimensions 71171 Zestaw Startowy Xbox360

 

LEGO Dimensions to zręcznościowa gra osadzona w popularnym świeci duńskich klocków. Za jej opracowanie odpowiada doświadczone w tego typu produkcjach studio Traveller's Tales.

W odróżnieniu od poprzednich części serii, tym razem mamy do czynienia z produkcją z interaktywnymi figurkami, jak chociażby w Skylanders.

ZESTAW STARTOWY ZAWIERA:
* Gra Lego Dimensions
* Lego Toy Pad
* Klocki do budowy portalu
* Trzy figurki do gry
* Batmobil

W samym środku wieloświatów Lego znajduje się planeta zamieszkała przez złego Lorda Vortech. Nie przebywa on tam jednak przypadkowo, powiedziane jest bowiem, że ten kto kontroluje wszystkie Foundational Elements może władać całym wszechświatem. Zadanie to nie jest łatwe do wykonania dla jednej osoby, dlatego też Vortech wezwał postacie z różnych światów, aby pomogły mu w poszukiwaniach. Na jego nieszczęście nie wszyscy zgodzili się na propozycję. On jednak się nie poddał i zbudował portale, które uprowadziły postacie. Teraz Batman, Gandalf i Wyldstyle mają zamiar powstrzymać złowieszcze plany Lorda i pomóc swoim przyjaciołom.

W pudełku z grą znajduje się Toy Pad, czyli urządzenie zbudowane z klocków pozwalające na aktywacje figurek. Ponadto w podstawowej wersji dostępne są trzy postacie - wspomniani wcześniej Batman, Gandalf i Wyldstyle. Umieszczając ich w Toy Padzie uruchamiamy jedną z przygód do rozegrania. W ich czasie odwiedzamy przeróżne zakątki świata LEGO, a nawet podróżujemy w czasie. Twórcy przygotowali również możliwość dokupienia innych bohaterów zawartych w pakietach: Back to the Future, Lego Ninjago czy The Lord of the Rings.