Ping Pong VR PS4

  • 5060264371211
  • Ostatnie sztuki
  • 3
  • Sport
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • PS4
  • single player

61,71 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Ping Pong VR PS4

Ping Pong VR PS4

Symulator ping ponga stworzony z myślą o posiadaczach okularów rzeczywistości wirtualnej. Tytuł oferuje kilka trybów rozgrywki przeciwko komputerowemu AI, a także samouczek.

VR Ping Pong na PlayStation 4 to gra sportowa symulująca rozgrywki tenisa stołowego, przeznaczona dla posiadaczy okularów rzeczywistości wirtualnej. Za przygotowanie tytułu odpowiada niezależne studio deweloperskie Reddoll Games, które specjalizuje się w technologii VR. Poprzednią produkcją studia było Stealth Labyrinth, wydane w 2016 roku na PC, które pozwalało graczom zwiedzać trójwymiarowy labirynt i walczyć z przemierzającymi go robotami. Grę uruchomią jedynie posiadacze okularów PlayStation VR. Tytuł oferuje również wsparcie dla kontrolerów ruchu PlayStation Move.

VR Ping Pong na PlayStation 4 to gra sportowa symulująca rozgrywki tenisa stołowego, przeznaczona dla posiadaczy okularów rzeczywistości wirtualnej. Za przygotowanie tytułu odpowiada niezależne studio deweloperskie Reddoll Games, które specjalizuje się w technologii VR.

Poprzednią produkcją studia było Stealth Labyrinth, wydane w 2016 roku na PC, które pozwalało graczom zwiedzać trójwymiarowy labirynt i walczyć z przemierzającymi go robotami. Grę uruchomią jedynie posiadacze okularów PlayStation VR. Tytuł oferuje również wsparcie dla kontrolerów ruchu PlayStation Move.

VR Ping Pong nie przewiduje możliwości rozgrywek wieloosobowych i ogranicza się jedynie do rywalizacji z komputerowym AI. Poza samouczkiem, pojedynczym meczem oraz turniejem, autorzy przygotowali także inne tryby gry. W tzw. Wall Mode odbijamy piłeczkę od ściany, z kolei w Broken Table Mode gramy według standardowych zasad, ale po każdym uderzeniu piłeczki o stół ten ulega stopniowej destrukcji; Serve Mode testuje silę oraz dokładność naszych serwów, a TT Machine – szybkość reakcji.

Gra wymaga kamery oraz gogli VR