Deadrising 3 xone

  • 885370663945
  • Ostatnie sztuki
  • 16
  • Akcja
  • Angielska
  • Nowa w folii
  • XBOX ONE
  • single player/multiplayer

54,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Deadrising 3 xone

Deadrising 3 xone

Dead Rising 3 to kolejna odsłona cyklu firmy Capcom, w którym pierwsze skrzypce grają wszędobylskie Zombie, a główny bohater produkcji stara się przetrwać w obliczu istotnej przewagi tegoż chodzącego ścierwa.Protagonistą Dead Rising 3 jest młody chłopak imieniem Nick. Poznajemy go kiedy walczy o życie z nieumarłymi, a jako broń służy mu wszystko, co znajdzie. Może to być nie tylko pistolet, nóż, czy miecz, ale również pałka baseballowa, kij do golfa, a nawet kawałek deski, tudzież wazon - wszystko jest dobre żeby rozwalić łeb nieprzyjacielowi.Akcja rozgrywa się w dziesięć lat po wydarzeniach ukazanych w Dead Rising 2. Główny bohater trafia na rozległe tereny miejskie Los Perdidos, a jego zadaniem jest znalezienie sensu w tym, co obserwuje dookoła oraz ucieczka z opanowanego przez nieumarłych miasta, zanim wojsko przypuści atak, zrównując je z ziemią.

Na szczęście w swej podróży nie jest on całkowicie sam. Prócz tego, że w grze co jakiś czas natrafiamy na postaci niezależne, Dead Rising 3 oferuje także tryb współpracy, w którym maksymalnie dwie osoby, przemierzają wspólnie tereny miasta, wykonując zadania i podejmując trudne decyzje.Co ciekawe, tryb współpracy nie został do gry wrzucony jako dodatek. Wszelkie poczynione w nim postępy przenoszone są do zabawy dla jednego gracza, a zatem misja zakończona ze znajomym, jest także zakończona w naszej osobistej sesji rozgrywki. Na szczęście decyzje nie są wykute w kamieniu. Questy można powtarzać, podejmując inne, być może lepsze, decyzje i popychając fabułę w innym kierunku.

Podstawową cechą projektu jest ogromna swoboda. Gracz nie musi się ograniczać do wykonywania głównego wątku fabularnego, może po prostu zwiedzać pełne niebezpieczeństw lokacje i poszukiwać przydatnych przedmiotów. System craftingu pozwala składać broń dosłownie z wszystkiego, a pomysłowość zapewnia przewagę nad bezmózgimi zombie.Dead Rising 3 obsługuje technologię SmartGlass oraz Kinecta. Ta pierwsza pozwala połączyć z konsolą Xbox One smartphona albo tableta, a następnie możliwe jest otrzymywanie informacji na temat rozgrywki bezpośrednio na urządzenie mobilne. Jeden z bohaterów niezależnych może też dzwonić go gracza i wysyłać mu wiadomości sms, co zwiększa immersję i interakcję z tytułem. Tablet może też służyć jako osobiste PDA, którym dysponuje protagonista w grze.Tytuł działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą, pełną detali oprawę wizualną.

Największe wrażenie robią hordy nieumarłych, na które składają się dziesiątki pokrak.