The Last of US Remastered PS4 ANG

  • 711719441717
  • Ostatnie sztuki
  • 18
  • Akcja / Przygodowa
  • Tak
  • TAK
  • Angielska
  • PS4
  • single player/multiplayer
Gra ANG / Okładka ENG albo Czeska

105,61 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

The Last of US Remastered PS4 ANG

The Last of US Remastered PS4 ANG

Gra ANG / Okładka ENG albo Czeska

The Last of Us: Remastered to port gry The Last of Us z PlayStation 3, stworzony z myślą o PlayStation 4. Za produkcję odpowiada studio Naughty Dog. Oprócz podstawowego wątku fabularnego, wydanie Remastered zawiera dodatek DLC Left Behind, oferujący osobną historię, a także Abandoned Territories i Reclaimed Territories Pack - rozszerzenia do trybu sieciowego.

Fabuła gry przedstawia nam wyniszczony świat. Populacja ludzi praktycznie nie istnieje, rządy krajów upadły dawno temu, a pozostali przy życiu muszą każdego dnia walczyć o przetrwanie. Mija blisko dwadzieścia lat od momentu kiedy tajemnicza epidemia wyniszczyła wszystko, co niegdyś znaliśmy i kochaliśmy. Miasta powoli chylą się ku ruinie, a bandy niebezpiecznych dziwolągów każdego dnia ze sobą walczą. W tym niegościnnym świecie poznajemy dwójkę głównych bohaterów: Joela oraz Ellie.

Pierwszy z wymienionych to rosły mężczyzna, który potrafi sobie poradzić z każdym napotkanym problemem. Z pomocą pozostałości broni oraz różnych przedmiotów codziennego użytku jest on w stanie przebić się przez spore grupy przeciwników, nawet kiedy sytuacja wygląda tragicznie. Mimo to, nie jest on typem Rambo, a w związku z tym, często warto się też skradać i unikać bezpośrednich konfliktów.

Towarzyszka Joela, Ellie, to czternastoletnia dziewczyna, która trafia pod opiekę protagonisty na prośbę umierającego przyjaciela. Joel musi ją po prostu eskortować do najbliższej strefy kwarantanny, inaczej dziewczyna nie przeżyje. Co ciekawe, z czasem zwykła misja, przeradza się w prawdziwą przyjaźń.

The Last of Us jest grą, w której fabuła odgrywa ważną rolę, niemniej jednak równie istotna jest także szybka akcja. Mamy bowiem do czynienia z tytułem z gatunku strzelanek, z elementami gier przygodowych. Podróżujemy więc po świecie, poszukujemy rozwiązań problemów środowiskowych i walczymy o przetrwanie. Naszymi przeciwnikami są zarówno bandy innych osób, które przetrwały pandemię, jak również zarażeni.