Śródziemie Cień Mordoru GOTY PS4

  • 5051892190961
  • Towar w drodze
  • 18
  • Akcja
  • Tak
  • Polska
  • Nowa w folii
  • PS4
  • single player
  • Game of the Year

60,81 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Śródziemie Cień Mordoru GOTY PS4

Śródziemie Cień Mordoru GOTY PS4


Edycja Game Of The Year zawiera:
* Gra Shadow Of Mordor
* DODATEK - ŚWIETLISTY WŁADCA Oferujący minikampanię rozgrywaną w Mordorze na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z „podstawki” – wcielamy się w Celebrimbora, który mierzy się z Sauronem, korzystając z potęgi Jedynego Pierścienia. Nowy bohater wymusza nieco inne podejście do rozgrywki – jest bardziej wątły niż Talion, więc łatwiej pokonać go w walce wręcz, ale za to świetnie szyje z łuku i dysponuje potężniejszymi mocami. Dodatek oferuje też silniejszych przeciwników i potężniejsze runy.
* DODATEK - KRÓL POLOWANIA Oferuje przede wszystkim minikampanię fabularną, w której polujemy na rozmaite nowe bestie pod okiem krasnoludzkiego łowcy Torvina. Oprócz tego wprowadza m.in. jeżdżących wierzchem orkijskich kapitanów, wyzwania i misje poboczne, epickie runy i skórkę na postać (Beastmaster).
* DODATEK - POTĘGA NIEZŁOMNOŚCI Dodaje skórkę na postać (wojownicza księżniczka Lithariel), tryb wyzwań (Test of Defiance) i epicką runę (Defiant to the End).
* DODATEK - POTĘGA CIENIA Dodaje skórkę na postać (Czarna Dłoń) i trzy epickie runy (One with Nature, Ascendant, Elven Grace).
* DODATKOWE MISJE ŁAMICZACHÓW (WARBAND)
* WSZYSTKIE DODATKOWE SKÓRKI ORAZ RUNY

Śródziemie: Cień Mordoru opowiada o powrocie Saurona do Mordoru. Nakazuje on czarnym kapitanom zamordowanie zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wciela się w Taliona, doświadczonego zwiadowcę, który stracił swoją rodzinę. Sam również został zabity, ale tajemniczy awatar zemsty postanowił go wskrzesić. Protagonista wykorzystuje daną mu szansę i wyrusza w podróż, by pomścić najbliższych. Rozbudowana fabuła ukazuje wielowątkową historię, podczas której poznajemy między innymi pochodzenie Pierścienia Władzy oraz dowiadujemy się więcej na temat wspomnianego awatara.

Śródziemie: Cień Mordoru wyróżnia się systemem postaci niezależnych. Autorzy postanowili, że każdy NPC, którego spotkamy w trakcie zabawy, będzie unikatowym bohaterem, posiadającym swoje zalety i wady, a także długotrwałą pamięć. Oznacza to, że NPC mogą dynamicznie zmieniać swoje nastawienie do naszego bohatera. Zwiedzając kolejne lokacje weźmiemy udział w emocjonujących starciach z wieloma przeciwnikami jednocześnie, podczas których skorzystamy z różnorodnych broni i zaklęć.

Produkcja studia Monolith cechuje się również dużym i otwartym światem, w którym napotkamy mnóstwo wrogów. Ci ostatni nie są już zresztą jedynie mięsem armatnim. Za sprawą systemu Nemesis każdy z nich posiada własne imię oraz rangę. Dodatkowo, jeżeli taki delikwent przeżyje walkę z graczem, to w przyszłości przy ponownym spotkaniu okaże się nie tylko silniejszy, lecz również zapamięta obraną przez nas taktykę z pierwszej utarczki.