Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

  • 887961328776
  • Ostatnie sztuki
  • 3+
  • Nowy
  • Barbie

169,92 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

Barbie Zestaw Tęczowa Karoca Jednorożec DPY38

Podróżuj po Krainie Tęczy dzięki temu kolorowemu zestawowi Barbie® Tęczowej karocy i lalki.

Tą dwuosobową karocą (inne lalki sprzedawane oddzielnie) dojedziesz wprost do świata wyobraźni. Baw się na dwa sposoby: złóż kopułę i podróżuj z wiatrem we włosach lub rozłóż, gdy na dworze zrobi się trochę chłodniej. Tęczowe kolory, kręcące się koła i piękne detale robią bajeczne wrażenie. Zdobione niebieskimi koralami wodze połączone z wysadzaną klejnotami uprzężą jednorożca pozwolą na jazdę w prawdziwie królewskim stylu.

Przepiękny biały jednorożec to wspaniały towarzysz podróży. Ma fantastyczną różową grzywę, błyszczący złoty róg, fioletowe kopyta i jasnożółty ogon. Zachwyci Cię też ubiór tęczowej księżniczki Barbie® obejmujący kolorowy cieniowany gorset zdobiony tęczowymi koralikami, zdejmowalną spódniczkę z tęczowo-gwiezdnym nadrukiem, piękne różowe buciki i zachwycającą różową tiarę. Kolejnym modnym szczegółem jest jaskrawe, różowe pasemko w jej włosach.

Przygotuj jednorożca, wskocz do karocy i ruszaj do baśniowej krainy. Szukaj przygód, odwiedzaj nowe królestwa i twórz własne historie, bo z Barbie® możesz być, kim chcesz!

Zestaw zawiera lalkę Barbie® w ubrankach i z dodatkami, kolorową karocę na kręcących się kółkach i jednorożca z uprzężą i wodzami. Lalka nie stoi samodzielnie.