Nintendo New 2DS XL Pomarańczowe

  • 045496504564
  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • Nintendo
  • White/orange

527,64 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Nintendo New 2DS XL Pomarańczowe

Nintendo New 2DS XL Pomarańczowe


New Nintendo 2DS XL

Przyjrzyj się. Nowa konsola Nintendo New 2DS XL Black & Turquoise intryguje wyglądem i rozmiarami, łącząc fakturowaną powierzchnię pokrywy z turkusową obwolutą. Prezentuje się świetnie, prawda? Ale design to nie wszystko, bo mocą dorównuje konsoli New Nintendo 3DS XL. Posiada też równie duży ekran główny, trzy kamery oraz czytnik NFC dla kart oraz figurek amiibo. Niech zacznie się zabawa.

Zaletą Nintendo New 2DS XL Black & Turquoise jest kompatybilność z wieloma grami, wydanymi na Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS oraz Nintendo DS w 2D. To oczywiście nie koniec, bo Nintendo New 2DS XL wprowadzi Cię także do świata rozgrywki z takimi bohaterami, jak Mario, Peach, Yoshi, Kirby, czy postaciami z gier Pokémon, Fire Emblem, Mario Kart, Super Smash Bros., Animal Crossing i The Legend of Zelda.
Lekka, a jednocześnie potężna

Szkoda czasu na czekanie, aż załaduje się gra. Dlatego w konsoli Nintendo New 2DS XL Black & Turquoise zastosowano szybki i wydajny procesor, który wczytuje kolejne levele w mgnieniu oka.

Moc idzie tu w parze z mobilnością, więc lekką i poręczną konstrukcję zabierzesz ze sobą właściwie wszędzie.

Większa kontrola

Przejmij pełną kontrolę nad grą, wykorzystując ulepszony drążek (C Stick), a wraz z nim nowy wachlarz funkcji, dostępnych w wybranych grach.

Oprócz tego, przyciski ZL i ZR, umieszczone z przodu urządzenia dadzą Ci więcej swobody w kierowaniu postacią. Wypróbuj koniecznie.

Wbudowane kamery

Nintendo New 2DS XL Black & Turquoise oddaje do Twojej dyspozycji łącznie trzy kamery. Jedna mieści się z przodu, dwie kolejne z tyłu urządzenia.ym.
Wsparcie dla amiibo

Rozgrywkę z wybranymi grami wzbogacisz figurkami amiibo. Wystarczy przystawić jedną z nich do czytnika NFC, by automatycznie nawiązać połączenie z konsolą. Już po chwili skorzystasz z nowych, ciekawych funkcji.Specyfikacja:

Typ konsoliNew 2DS XL
Łączność* NFC
* Wi-Fi 802.11 b/g
Rodzaje wejść / wyjść* Czytnik kart pamięci SD - 1 szt.
* Wyjście audio - 1 szt.
KolorBiało-pomarańczowy
Dodatkowe informacje* Kompatybilność z figurkami Amiibo
* Kamera tylna - 2 szt.
* Kamera przednia - 1 szt.
* Przeglądarka internetowa
* Ekran 4,88"
* Obsługa kart pamięci
* Wbudowane głośniki stereo
Dołączone akcesoria* Ładowarka
* 6x karty AR
* Karta pamięci SD - 4 GB
* Rysik New Nintendo 3DS
Gwarancja12 miesiący