Klocki Lego Nexo Knights 70320 Myśliwiec V2 Arona

  • 5702015573979
  • Ostatnie sztuki
  • 8-14
  • Chłopcy
  • Nexo
  • 301

81,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Nexo Knights 70320 Myśliwiec V2 Arona

Klocki Lego Nexo Knights 70320 Myśliwiec V2 Arona

Zmień w Aarona i użyj dwufunkcyjnego Myśliwca V2 jako kuszy wyposażonej dodatkowo w dwa sprężynowe działka! Gdy znudzi ci taka zabawa, możesz odegrać scenariusz powietrznej bitwy z Popielnym Wojownikiem! W zestawie 3 minifigurki.

Zabawa w odgrywanie ról z Lego Nexo Knights może być teraz jeszcze lepsza! Zmień się w Aarona Foxa i wykorzystaj Myśliwiec V2 jako kuszę, a potem naciśnij spust i wystrzel z podwójnego sprężynowego działka. Sprawdź, czy rycerz będzie w stanie pokonać Popielnego Wojownika na pokładzie Myśliwca V2, który jest uzbrojony w wyrzucany pojazd w kształcie strzały i strzelające kuszę. W zestawie znajdziesz też 2 tarcze do zeskanowania. W zestawie 3 minifigurki.

Daj się porwać futurystycznej rzeczywistości świata Lego Nexo Knights z niesamowitym Myśliwcem V2 i zmień się w Aarona Foxa, który z pojazdu typu „2 w 1” robi kuszę! Ściśnij spust i wystrzel z podwójnych sprężynowych działek, a potem urządź zabawę w bitwę z lawowymi potworami. Jak myślisz, czy uzbrojony w kuszę Aaron pokona uskrzydlonego Popielnego Wojownika? Wystrzel rycerza na pokładzie pojazdu w kształcie strzały ze Aaron Botem za sterami! W zestawie skanowalne tarcze 2 mocy Nexo: Lodowy deszcz i Tarczowy blaster.

- Zestaw zawiera 3 minifigurki: Aaron Fox, Aaron Bot i Popielny Wojownik.
- Myśliwiec V2 Aarona Foxa ma spust, podwójne działko sprężynowe, a jego skrzydła tworzą kuszę. Znajdziesz tam też wyrzucany miniaturowy pojazd z kokpitem dla Aarona Fox, a także miejsce dla Aaron Bota.
- W zestawie broń: kusza Aarona strzelającą bełtami, miecz Aaron Bota oraz kusza Popielnego Wojownika strzelająca klockami.
- Zestaw zawiera także akcesoria: hełm Aarona, tarczę i zbroję Nexo, a także hełm Aaron Bota, hełm Popielnego Wojownika i 2 skrzydła.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
- Pobierz darmową aplikację LEGO Nexo Knights: Merlok 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.
- Zeskanuj tarczę dla każdej z 2 mocy Nexo (Lodowy deszcz i Tarczowy blaster), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze Lego Nexo Knights!