Interaktywny Delfinek BluBlu TMT IMC007031

  • 8421134007031
  • Ostatnie sztuki
  • od 18 miesiąca
  • Nowy
  • Niebieski

137,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Interaktywny Delfinek BluBlu TMT IMC007031

Interaktywny Delfinek BluBlu TMT IMC007031

Interaktywna maskotka Delfinek Blu Blu został stworzony przez cieszącą się niesłabnącą popularnością firmę IMC Toys. Maskotka jest w kolorze błękitno-białym, wykonana z mięciutkiego materiału, świetnie sprawdzi się jako przytulanka.


Delfinek Blu Blu w krótkim czasie stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka. Dzięki wielu efektom dźwiękowym i ruchowym, w jakie wyposażono tę zabawkę, sprawia ona wrażenie niemal żywej. Delfinek przywoła dziecko za pomocą zabawnych odgłosów, kiedy poczuje się samotny. Zamknie swoje wielkie oczy, kiedy pogłaszcze się go po główce lub da mu specjalny smoczek. Kiedy zaś poczuje się głodny, trzeba nakarmić go specjalnym przysmakiem-rybką.

W zestawie z tym uroczym, mięciutkim delfinkiem znajduje się specjalny, żółty smoczek oraz zielony przysmak-rybka. Delfinka można nakarmić, uspokoić lub ułożyć do snu. Można go do woli przytulać i bawić się z nim, jakby był domowym zwierzakiem. Ten wyjątkowy pluszak z pewnością zachwycie każde dziecko i przyniesie mu wiele radości oraz zapewni niezapomnianą zabawę.

 

 

 

Zabawka wyposażona w efekty dźwiękowe i ruchowe
Zabawka wymaga 4 baterii LR6 / AA (w zestawie)
Wymiary opakowania: 49 x 30 x 28 cm
Wymiary delfinka: około 57 x 34 x 21 cm

interaktywny_delfinek_4.jpg