Klocki Lego Technic 42063 BMW R 1200 GS Adventure,

  • 5702015869706
  • Dużo
  • 10-16
  • Nowy
  • Chłopcy
  • Technic
  • 603

154,39 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Technic 42063 BMW R 1200 GS Adventure,

Klocki Lego Technic 42063 BMW R 1200 GS Adventure,

Ten niezwykły model LEGO Technic to hołd dla nowatorskiego projektu i myśli inżynierskiej. Ta opracowana we współpracy z BMW replika dzięki bogactwu szczegółów oddaje charakterystyczne, kultowe linie prawdziwego motocykla. Utrzymany w barwach błękitu i czerni model ma kierownicę, jedyne w swoim rodzaju zawieszenie przednie telelever pomysłu BMW Motorrad, opływową owiewkę oraz szczegółowo ukazane deskę rozdzielczą i wydech. Podnieś podpórkę i popchnij motocykl, a zobaczysz, jak budzi się do życia wał napędowy i dwucylindrowy silnik w układzie bokser. Ten wspaniały model ma szereg detali nadających mu unikalny charakter: duży schowek górny i boczne sakwy z otwieranymi pokrywami, a także czarne szprychowe koła z terenowymi oponami! Z elementów zestawu można też zbudować unikatowy model koncepcyjny, który powstał przy udziale projektantów z firmy BMW. W sieci znajdziesz także aplikację LEGO z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania obu modeli!

Cechy zestawu:
Model ma czarne szprychowe koła z oponami terenowymi, owiewkę, szczegółowo ukazaną deskę rozdzielczą i wydech, działający układ kierowniczy, stabilizujące zawieszenie typu telelever z przodu i z tyłu, dwucylindrowy silnik w układzie bokser z ruchomymi tłokami, widoczny wał napędowy, otwierany pojemnik i sakwy oraz podpórkę.
Model w atrakcyjnych, niebieskich i czarnych barwach.
Zestaw zawiera zbiór naklejek o autentycznym wyglądzie.
Zobacz, jak podczas jazdy silnik i wał modelu BMW R 1200 GS Adventure poruszają się jak w prawdziwej maszynie.
Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO Technic.
Ten model LEGO Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 10-16 lat.
W sieci znajdziesz też aplikację LEGO z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania modeli A i B. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.
Zestaw typu „2 w 1”: pozwala także zbudować unikatowy model koncepcyjny, który powstał przy udziale projektantów z firmy BMW.

klocki_lego_technic_42063_bmw_r_1200_gs_

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.