Lalka Barbie i Interaktywny Koń FRV36 Mattel

  • 887961635317
  • Ostatnie sztuki
  • 3+
  • Nowy
  • Barbie
  • Mattel

315,37 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Lalka Barbie i Interaktywny Koń FRV36 Mattel

Lalka Barbie i Interaktywny Koń FRV36 Mattel

 

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły Interaktywnego konia Barbie. Poznaj możliwości oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy produktu.

barbie_1.jpg

Interaktywny koń dla Barbie

Przeżyj radość, jaką daje jazda konna dzięki zabawie z Interaktywnym Koniem Barbie! Uroczy biały koń ma długą, jasną grzywę i ogon. Na jego grzbiecie znajduje się różowa, pikowana derka i siodło z klipsem na lalkę Barbie. Ogłowie pasuje kolorem do siodła. Ten niesamowity konik potrafi iść stępa, obrócić się, a także posiada różne tryby zabawy - reaguje na dotyk i dźwięki oraz oferuje ponad 30 realistycznych zachowań! Zestaw będzie idealnym prezentem dla małych miłośniczek koni i jeździectwa.

barbie_2.jpgReaguje na dotyk

Koń reaguje na dotyk i dźwięk - oferuje ponad 30 realistycznych zachowań! Ten niezwykły konik potrafi iść stępa, obrócić się o 360 stopni i radośnie zarżeć w trakcie zabawy. Interaktywny Koń potrafi także "jeść" (poczęstuj go marchewkami dołączonymi do zestawu) i słodko ocierać się pyszczkiem w odpowiedzi na Twój dotyk. Aby jeszcze bardziej wzbogacić zabawę, konik potrafi przytaknąć lub potrząsnąć przecząco głową w odpowiedzi na zadane pytanie. Potrafi również zagrać trzy melodie i zna aż trzy różne style taneczne.


barbie_3.jpg

Zaopiekuj się konikiem

Razem z Barbie uczesz falującą, długą grzywę konia, a także jego ogon. Pomoże w tym specjalna szczotka dołączona do zestawu. Barbie może też oczywiście usiąść w siodle - wykorzystaj do tego załączony klips, który podtrzymuje talię lalki w czasie jazdy na jej Interaktywnym Koniu. Jej uniwersalny strój pasuje do każdej sytuacji. Lalka ubrana jest w różową koszulę w kartę i bezrękawnik, niebieskie spodnie oraz wysokie buty. Bezpieczeństwo to podstawa, więc na głowie Barbie ma różowy kask. Kiedy jesteś gotowa wskakuj na konia i ruszaj na spotkanie nowej przygody!

barbie_4.jpgZawartość pudełka

W pudełku znajduje się: Interaktywny Koń, lalka Barbie w ubraniu, marchewki oraz szczotka. Konik do działania wymaga 4 baterii AA.barbie_5.jpg