Klocki Lego Creator 31067 Wakacje na Basenie

  • 5702015867917
  • Ostatnie sztuki
  • 7-12
  • Nowy
  • Unisex
  • Creator
  • 356

70,24 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Creator 31067 Wakacje na Basenie

Klocki Lego Creator 31067 Wakacje na Basenie

klocki_creator_wakacje_na_basenie_31067_Zestaw 3w1 Wakacje na basenie to zabawa na cały dzień! Zbuduj wymarzony domek letniskowy z tym zestawem 3w1 Wakacje na basenie. Znajdziesz w nim czerwono-beżowy domek z kwiatami na dachu i szczegółowym wnętrzem wyposażonym w płaski telewizor i elegancką, zieloną sofę. Przejedź się na deskorolce, rozegraj partię tenisa stołowego, poćwicz grę na gitarze lub zamocz się w basenie, a potem rozpal grilla na tarasie na dachu lub rozkoszuj się lodami w cieniu parasola w ogródku. Moduły do budowania można łatwo łączyć, by zmienić wygląd domu — na przykład zamienić miejscami drzwi i okna lub zbudować basen na dachu. Wybór należy do Ciebie! Ten zestaw LEGO Creator możesz przebudować też na model Wakacje w skateparku lub Muzyczne wakacje w garażu.

 

Cechy zestawu:
* W zestawie dwie figurki: dziewczynka i chłopiec.
* Zestaw Wakacje na basenie zawiera kolorowy dom z dwoma dużymi oknami, czerwonymi markizami, niebieskimi drzwiami frontowymi, tarasem na dachu z kwiatkami w doniczkach i grillem, ogródek z fontanną, drzewami, roślinami, basenem, parasolem, stołem ogrodowym i stołem oraz rakietkami do tenisa stołowego.
* Wewnątrz domku znajduje się płaski telewizor do zbudowania, sofa i wzmacniacz gitarowy.
* Zrelaksuj się na świeżym powietrzu: popływaj w basenie, pograj w tenisa stołowego lub przejedź się na deskorolce.
* Moduły do budowania można łatwo łączyć w dowolny sposób, by zbudować na przykład basen lub ogród na dachu albo zmienić wygląd domu, zamieniając miejscami okna, drzwi i inne jego części.
* Akcesoria: gitara i lody do zbudowania oraz koło do pływania.
* Połącz ten model z zestawami LEGO Creator 31068 oraz LEGO Creator 31069, by zbudować niepowtarzalny dom swoich marzeń!
* Zestaw typu 3 w 1: można go przebudować na model Wakacje w skateparku lub Muzyczne wakacje w garażu.

klocki_creator_wakacje_na_basenie_31067_

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.