Google Chromecast 2

  • 811571016532
  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • 3
  • 2.0

202,44 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Google Chromecast 2

Google Chromecast 2

Chromecast 2

Jest urządzeniem streamującym wielkości palca, które podłącza się do telewizora przez port HDMI. Potem można po prostu użyć smartfona, tabletu lub komputera aby oglądać swoje ulubione filmy i aplikacje bezpośrednio na dużym ekranie. Chromecast 2 współpracuje z wciąż powiększającą się ilością aplikacji, wliczając w to Netflix, HBO GO, YouTube, WatchESPN i Pandora. Znajdź swoje ulubione aplikacje i zobacz więcej na chromecast.com/apps.

Wszystko inne możesz wyświetlić bezpośrednio na dużym ekranie. Jeśli używasz laptopa, możesz przesłać widok dowolnej strony przez Chrome. Używając tabletu lub smartfona z Androidem możesz również wyświetlać wszystko, co oglądasz na ekranie TV.

google_chrome_wifi_tv_stream_chromecast_

 

Instalacja i użytkowanie

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta. Adapter Chromecast 2 podłączamy pod wolne gniazdo HDMI w naszym telewizorze, następnie do samego adaptera podłączamy przewód USB, który następnie należy podłączyć poprzez zasilacz do naszego gniazdka.

Z Chromecast 2, Twój telefon staje się spersonalizowanym pilotem do telewizora. Użyj aplikacji, które znasz i lubisz na Twoim telefonie aby szukać, przeglądać, odtwarzać, zatrzymywać, przewijać i kontrolować głośność a nawet tworzyć playlisty. W trakcie przesyłania obrazu możesz używać telefonu do innych czynności. Twoi przyjaciele i rodzina również mogą przesyłać obraz do TV ze swojego smartfona lub tabletu – bez dodatkowej konfiguracji. Teraz każdy może usiąść i oglądać to, co lubi na największym ekranie w domu.

 

google_chrome_wifi_tv_stream_chromecast_

 

title_9.png

 

Producent

 Google

Interfejs

1x HDMI / 1x USB 2.0

Strumieniowanie      

Bezpośrednio na ekran telewizora lub monitora

Przesyłanie

Za pomocą sieci Wi-Fi

Sterowanie

Za pomocą smartfona, tabletu oraz komputera

Współpraca z aplikacjami

Chrome, YouTube, Google Play, Netflix, HBO Go, Pandore

Współpracuje z systemami

Android, iPhone, iPad, Windows, MacOS i Chrome OS