Fisher Price FKC36 Movi Mistrz Zabawy Robot

  • 887961544275
  • Dużo
  • 3-6
  • Polska
  • Nowy
  • Fisher Price

169,11 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Fisher Price FKC36 Movi Mistrz Zabawy Robot

Fisher Price FKC36 Movi Mistrz Zabawy Robot

 

Movi - mistrz zabawy!

Poznajcie ciekawskiego i wszędobylskiego robota od Fisher Price! Movi to zabawka, dzięki której dzieci będą nie tylko spędzać czas na ekscytujących aktywnościach, ale także będą ćwiczyć swoje umiejętności krytycznego myślenia! Dzięki trzem trybom do wyboru pociecha nie znudzi się i będzie mogła naprzemiennie wybierać każdy z nich - radosne, dzikie tańce i naśladowanie zwierząt przeplatane z treściami edukacyjnymi! Dodatkowo radosny robot posiada ponad 60 różnych minek, co może być też doskonałym pretekstem do rozmów na temat emocji. 

fisher_price_mov_mistrz_zabawy_1.jpg

 

Literki, kształty i mnóstwo ruchu!

Trzy sposoby zabawy umożliwiają wybranie tego, który najbardziej oczaruje malucha - zabawy z alfabetem, ruchy i kształty oraz nauka i zabawa. Każdy z nich będzie wymagał od dziecka logicznego i krytycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów oraz przestrzegania instrukcji. W formie zabawnej gry Movi będzie prosił o wykonywanie poleceń i zachęcał do szaleństw razem z nim. Łącząc zabawę z nauką maluch w szybszy sposób nauczy się alfabetu - robot chce, by bawiące się dzieci naśladowały zwierzę, poprzedza to jednak odpowiednią literą, na jaką zaczyna się jego nazwa.

 

 

fisher_price_mov_mistrz_zabawy_2.jpg

 

Bawmy się razem!

Dzięki atrakcyjnemu wykonaniu i zastosowaniu wielu ciekawych funkcji zabawka pozostanie z dziećmi na dłużej. Efekty dźwiękowe i świetlne przyciski na głowie robota zwiększą jego atrakcyjność. Movi porusza się w każdym kierunku, obraca się wokół własnej osi i w jednym z trybów wykonuje ruchy razem z maluchami! Zabawka zasilana jest bateriami 4 x R14/LR14.

 

 

 

fisher_price_mov_mistrz_zabawy_3.jpg

Seria: "Ucz się i śmiej"

Fascynujące jest obserwować, jak dzieci odkrywają świat - dzieją się wówczas wyjątkowe rzeczy. Odkrywanie poprzez zabawę, w swoim własnym rytmie jest najbardziej naturalne i przynosi najlepsze rezultaty. Dlatego zabawki Fisher Price rozbudzają wrodzoną ciekawość, stymulują wyobraźnię i zachęcają do poznawania świata na swój własny sposób.

 

fisher_price_mov_mistrz_zabawy_4.jpg