Klocki Lego Nexo Knights 70354 Rozbijacz Axla

  • 5702015867214
  • Dostępny
  • 8-14
  • Nowy
  • Chłopcy
  • Nexo
  • 393

120,98 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Klocki Lego Nexo Knights 70354 Rozbijacz Axla

Klocki Lego Nexo Knights 70354 Rozbijacz Axla

Powstrzymaj przeciwnika w grzmiącym pojeździe Axla! Wytrop Rogula w potężnym, trzyzadaniowym grzmiącym pojeździe Axla! Włącz wiertła i zetrzyj kamienne potwory na proszek, a potem rozłóż skrzydła, wypuść czołg Axlbota i zamień pojazd w odrzutowiec, by poszukać kolejnych przygód LEGO NEXO KNIGHTS w przestworzach. W zestawie trzy tarcze mocy NEXO do zeskanowania: moce Niszczycielska Nuta i Skalne Tornado oraz Zakazana moc Niszczycielski Gniew.

Cechy zestawu:
* W zestawie trzy minifigurki: Axl, Axlbot i Rogul oraz figurka Brickstera.
* Pojazd ma dwa obracające się wiertła bojowe, rozkładane skrzydła, odczepiany czołg z gąsienicami dla Axlbota, dwa kokpity na minifigurki, uchwyt na tarczę oraz uchwyt na broń.
* Przesuń pojazd do przodu, by włączyć wiertła i zetrzeć kamienne potwory na pył!
* Naciśnij przycisk, by rozłożyć skrzydła, wypuścić czołg i zamienić pojazd w odrzutowiec.
* Broń w zestawie: topór Axla, topór Axlbota i piorunowy miecz Rogula.
* Pobierz darmową aplikację LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 na smartfona lub tablet. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.
* Zeskanuj tarcze, by zdobyć moce NEXO Niszczycielska Nuta i Skalne Tornado oraz Zakazaną moc Niszczycielski Gniew i zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO NEXO KNIGHTS!
* Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS znajdziesz na kanale Cartoon Network.
* Połącz odczepiany czołg z dowolną zbroją LEGO NEXO KNIGHTS i stwórz niepokonany zestaw bojowy.

 

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO. Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość.

TOWAR JEST NOWY ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO.