Robot Wielofunkcyjny Hoffen Chef Multicoocer

  • Ostatnie sztuki
  • Nowy
  • Szary
  • 2 l

624,39 zł

Dodaj do listy życzeń

Napisz komentarz

Robot Wielofunkcyjny Hoffen Chef Multicoocer

Robot Wielofunkcyjny Hoffen Chef Multicoocer

Technologia Hoffen

Wielofunkcyjny robot kuchenny Hoffen Chef Express jak profesjonalny szed kuchni wyniesie Twoje gotowanie na nowy poziom. Nie tylko oszczędza Twój cenny czas, bo miesz, sieka, ubija i wyrabia ciasto za Ciebie.

Wbudowana waga, zintegrowana z misą pozwala na ławtwe dozowanie składników bezpośrednio w urządzeniu.Ma intyicyjny panel sterowania, dzięki czemu jest łatwy i komfortowy w użyciu. Dzięki niemu możesz eksperymentować w kuchni, gotować zdrowo i smacznie oraz mieć pewność doskonałego efektu na talerzu- za każdym razem.

 

Zdrowie jest bezcenne

Podczas tradycyjnego gotowania część cennych składników odżywczych przechodzi do wody, którą wylewamy. Dlatego gotowanie na parze najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Pozwala zachować maksimum witamin i składników mineralnych.

Na parze możesz gotować wszystkie warzywa,nawet liściaste, np. szpinak. Dzięki parze bardzo zyskują na smaku ziemniaki posypane ziołami, brokuły i kalafior. Więcej porad i przepisów snajdziesz w książce kucharskiej zamieszczonej poniżej.

 

Wyposażenie Hoffen
Robot został uzbrojony w szereg narzędzi, dzięki którym stał się na prawdę wielofukcyjną maszyną. Mieszanie, ubijanie ciasta czy siekanie, to zalednie drobna cześć czynności, które potrafi wykonać za Ciebie.

Nie będziesz też mieć problemów z utrzymaniem robota w czystości, bowiem montaż wszystkich narzędzi jest dziecinnie prosty. Dzięki Hoffen Twój czas spędzony w kuchni stanie się bardziej praktyczny i bezstresowy i nie odbędzie się to kosztem wyjątkowego i cennego smaku Twoich potraw. Więcej funkcji poznasz poniżej.

 

Łatwe gotowanie

Smaczne, zdrowe, praktyczne i proste przepisy, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

Link do książki z przepisami:

http://mobisoft.com.pl/images/agd/multicooker/hoffen_chef_express/ksiazka.pdf